"Найпопулярніший спосіб" - у Міноборони розповіли, скільки людей обновили свої дані через Резерв+

Читать на русском

Майже половина з тих, хто здійснив оновлення даних, має відстрочку від служби в Армії

Читать на русском
Резерв+
Резерв+ залишається найпопулярнішим способом оновити дані

Майже половина з тих, хто здійснив оновлення даних, має відстрочку від служби в Армії

У Міністерстві оборони України повідомили, що мобільним додатком Резерв+ скористались 1,78 млн людей. З них понад мільйон – це військовозобов'язані, придатні до служби. У застосунку оновлюють свої дані набагато частіше, ніж через ЦНАП і ТЦК разом узятих. Адже зробити це можна швидко, не виходячи з дому  - і це найзручніший спосіб оновити дані.  

Про це повідомив речник Міноборони Дмитро Лазуткін. Майже половина з тих, хто здійснив оновлення, має бронювання або відстрочку

"Від 18 травня з 2,3 млн осіб 1,78 млн оновили дані через Резерв+, а інші - через ЦНАП або ТЦК. Сьогодні цей застосунок - найпопулярніший спосіб оновити дані", - сказав він. 

За словами представника Міноборони, 1,1 млн людей, які оновили дані, визнали придатними до служби - тобто, це фактично половина від загальної кількості. Саме вони поповнять лави ЗСУ. 

"Зрозуміло, що найближчими днями вони не зможуть допомогти тим військовослужбовцям, які захищають нашу країну. Але в перспективі це дуже важливо, бо йдеться про покращення військового обліку. Країна має знати, на кого розраховувати під час захисту", – наголосив Лазуткін. 

Оновлення даних

Тиждень тому у Міністерстві оборони України повідомляли, що мобільним додатком Резерв+ скористались 1,5 млн людей. Тобто, за тиждень число збільшилось на 270 тисяч військовозобов'язаних.

 Раніше в міноборони пояснювали, що наразі повістки в електронному форматі у застосунку "Резерв+" не передбачені. Такої можливості немає суто технічно. Однак в Міноборони розглядають можливість надсилати е-повістки у Резерв+ на проходження ВЛК. Також  Резерв+ наразі не підтягує деякі персональні дані, які підтверджують право на відстрочку від служби - він не має доступу до бази, де є посвідчення пільговиків.

Нагадаємо, українців, які до 20 червня не поновили дані у ТЦК про свої транспортні засоби, штрафуватимуть. Сума становить 20 тис. гривень, а повторний штраф буде більшим. Поновлювати дані потрібно двічі на рік. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.