Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Україна стане членом НАТО після перемоги
НАТО не буде втягнута в конфлікт із росією, але підтримає Україну стільки, скільки потрібно.
Про це повідомив міністр оборони США Ллойд Остін. Також Генсек Альянсу Єнс Столтенберг додав, що Україна стане членом НАТО після перемоги, а Фінляндія і Швеція мають вступити до НАТО до осені, оскільки вони виконали всі умови Туреччини.
Україна подала заявку на вступ до НАТО за прискореною процедурою, повідомляв глава української держави Володимир Зеленський 30 вересня 2022 року. Це сталося того ж дня, коли президент росії володимир путін підписав укази про «приєднання» частково окупованих територій Запорізької, Херсонської, Донецької та Луганської областей до росії.
Під час свого відеозвернення Зеленський зазначив, що «саме в Україні вирішується доля демократії», і «де-факто Україна вже пройшла свій шлях до НАТО». Поки українська сторона чекатиме на затвердження від усіх членів Альянсу, вона пропонує реалізувати пропозиції щодо гарантій безпеки для України згідно з Київським безпековим договором.
Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Альянс не визнає спроб росії анексувати українські території, а двері НАТО «лишаються відкритими» для вступу нових членів. Рішення про членство тієї чи іншої країни в НАТО прийматимуть усі 30 членів Альянсу, заявив генсек, коментуючи заявку України. За словами Столтенберга, зараз НАТО зосереджується на підтримці України, щоб вона захищалася від вторгнення росії, і це головний фокус союзників Альянсу.
Президенти Чехії, Естонії, Латвії, Литви, Північної Македонії, Чорногорії, Польщі, Румунії та Словаччини 2 жовтня 2022 року оприлюднили спільну заяву, в якій засудили «спроби росії незаконно анексувати українські території» та заявили про підтримку України на її шляху до членства в НАТО.
Нагадаємо, раніше Інформатор повідомляв, що Генсек НАТО Єнс Столтенберг заявив, що росія вже почала новий масштабний наступ на Україну.
Також ми писали, що від початку повномасштабної війни росії проти України Альянс надав нашій країні фактичної допомоги на $120 мільйонів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.