RU
Головна
Україна
Події
13:25, 21 Червня
Информатор UA

Интро

Народного депутата від фракції Слуга народу Юрія Камельчука призначили в Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) спікером з COVID-паспортамів. Раніше він називав коронавірус вигаданим. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook,передає Інформатор . "Сьогодні в Страсбурзі мене обрали спікером за тематикою Covid passes and certificates від політичної групи EPP в дебатах на сесії ПАРЄ. Варто зберегти баланс між потребами стримування загроз пандемії, прав людини і можливостями бізнесу, особливо відпочинку, що актуально особливо влітку", - зазначив Камельчук . У грудні минулого року він заявляв, що коронавірус є вигаданою хворобою, і що він не довіряє жодній вакцині. Зазначимо, що це вже не перша подібна заява нардепа Камельчука. У квітні 2020 року він у ефірі телеканалу ZIK попередив, що деякі компанії скоро будуть продавати вакцину проти COVID-19 і порадив громадянам утриматися і не вакцинуватися. У парламенті Камельчук входить до складу комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг. Він також є заступником члена постійної делегації в ПАРЄ. Раніше він підтримав ідею щодо відновлення постачання води до окупованого Криму. Нагадаємо, депутат від Слуги народу назвав коронавірус вигаданим. У відповідь колега по фракції назвав надуманим самого Камельчука.Крім того, ЄС знімає обмеження на в'їзд для туристів з ряду країн. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна.

Нардепа від СН призначили в ПАРЄ спікером з COVID-паспортів. Раніше він називав коронавірус вигаданим

Читать на русском
Нардепа від СН призначили в ПАРЄ спікером з COVID-паспортів. Раніше він називав коронавірус вигаданим

Він також не вірить в безпеку вакцин від коронавірусу

Народного депутата від фракції «Слуга народу» Юрія Камельчука призначили в Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) спікером з COVID-паспортамів. Раніше він називав коронавірус вигаданим.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook,передає Інформатор .

"Сьогодні в Страсбурзі мене обрали спікером за тематикою Covid passes and certificates від політичної групи EPP в дебатах на сесії ПАРЄ. Варто зберегти баланс між потребами стримування загроз пандемії, прав людини і можливостями бізнесу, особливо відпочинку, що актуально особливо влітку", - зазначив Камельчук .

У грудні минулого року він заявляв, що коронавірус є вигаданою хворобою, і що він не довіряє жодній вакцині. Зазначимо, що це вже не перша подібна заява нардепа Камельчука. У квітні 2020 року він у ефірі телеканалу ZIK попередив, що деякі компанії скоро будуть продавати вакцину проти COVID-19 і порадив громадянам утриматися і не вакцинуватися.

У парламенті Камельчук входить до складу комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг. Він також є заступником члена постійної делегації в ПАРЄ. Раніше він підтримав ідею щодо відновлення постачання води до окупованого Криму.

Нагадаємо, депутат від «Слуги народу» назвав коронавірус вигаданим. У відповідь колега по фракції назвав надуманим самого Камельчука.Крім того, ЄС знімає обмеження на в'їзд для туристів з ряду країн.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber  можна. 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.