На жінку оформили кредит у розмірі 3 тисяч гривень завдяки заміні SІМ-карти Київстар - рішення суду

Читать на русском

У Київстар надали роздруківку витрат за номером жінки, з якої видно, що дзвінки здійснювалися та приймалися вже після того, як телефон викрали

Читать на русском
Київстар
На жінку взяли кредит у фінустанові, після викрадення телефону та заміни SІМ-карти Київстар

У Київстар надали роздруківку витрат за номером жінки, з якої видно, що дзвінки здійснювалися та приймалися вже після того, як телефон викрали

Жінка, після викрадення її телефону, дізналася у Київстар про заміну SІМ-карти за абонентським номером. Після поновлення вона дізналась, що на неї взяли кредит. Йдеться про 3 тисячі гривень. 

Як наголошується у рішенні Довгинцівського районного суду Кривого Рогу, у жінки викрали телефон, після чого вона зателефонувала до всіх банків, в яких відкрито розрахункові рахунки на її ім'я, для унеможливлення користування її картами та додатками. Приватне акціонерне товариство "Київстар" надало листа про те, коли відбулася остання заміна SІМ-карти за абонентським номером клієнтки.

Згодом, коли жінка поновила SІМ-карту та усі свої дані в іншому телефоні, зайшовши до своєї електронної пошти, з'ясувала, що на її ім'я взяли кредит у фінансовій установі на суму 3 тисячі гривень. В договорі для зарахування коштів була вказана не її банківська карта.

Жінка зверталася до ТОВ "Українське бюро кредитних історій" з вимогою вилучити з кредитної історії інформацію, що заперечується нею, а саме: відомості про факт укладення кредитного договору. Однак їй у цьому відмовили. ПрАТ "Київстар" надало роздруківку витрат за її номером, з якої видно, що дзвінки здійснювалися та приймалися вже після того, як телефон викрали. Більша частина вихідних дзвінків здійснена на стаціонарні номери з міжміським кодом міста Київ.

Яким було рішення суду? 

Жінці відмовили у задоволенні позову. Спірний кредитний договір нею не підписувався, тобто є неукладеним.

"Спірний договір слід вважати неукладеним. За таких обставин, спосіб захисту порушеного права обраний позивачкою (визнання правочину недійсним відповідно до п. 2 ч. 2 ст. 16 ЦК України) не може бути застосовано до правочину, який фактично не відбувся. Питання про припинення такого зобов'язання вирішенню також не підлягає", - вказали у суді. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.