Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Представник Пекіну заявив, що не підтримує розміщення ядерних ракет за межами росії
Китай, який пропагандисти рф завзято називають своїм головним союзником, заявив на засіданні ООН у п'ятницю 31 березня, що виступає за нерозміщення ядерної зброї за кордоном ядерної держави. У Кремлі втратили очікувану підтримку від Пекіну щодо розміщення ядерної зброї в Білорусі.
Про це стало відомо з трансляції засідання Радбезу ООН.
"Ми закликаємо до скасування угод про спільне використання ядерної зброї та виступаємо за відмову від розміщення ядерної зброї за кордоном усіма державами, що володіють ядерною зброєю", – сказав представник Китаю Ґен Шуан.
Він наголосив, що Китай також закликає всі держави, що володіють ядерною зброєю, ефективно знижувати ризик ядерної війни й уникати будь-якого збройного конфлікту між власниками ядерної зброї.
"Ядерна зброя — це "дамоклів меч", наша позиція щодо ядерної зброї є послідовною та чіткою. З перших днів володіння ядерною зброєю КНР чітко дотримується захисної ядерної стратегії. Китай ніколи не буде першим застосовувати ядерну зброю ні в який час і ні за яких обставин", — заявив Ген Шуан.
Перед цим представник рф при Раді безпеки ООН Василь Небензя розповідав про "таємні ядерні сховища" НАТО на території Європи. За його словами, не підкріпленими жодним документом, там ховають 100-150 тактичних ядерних бомб. Небензя пояснював, що росія змушена передати у Білорусь свою, бо дбає про власну безпеку.
Засідання Радбезу Організації Об'єднаних Націй 31 березня відбулось за ініціативою України. Рада безпеки не затвердила на ньому жодних резолюцій або будь-яких інших документів, які б засуджували дії російської федерації.
Після заяви Путіна щодо розміщення ядерної зброї в Білорусі у Міністерстві закордонних справ України звернулись до ООН з вимогою негайно скликати позачергове засідання Ради Безпеки. Влада України вважає, що заява путіна ставить під загрозу майбутнє людської цивілізації. Чергова провокація путінського режиму загрожує не лише нам, а й усьому світу.
Нагадаємо, з 1 квітня головування в Раді безпеки ООН переходить до росії на цілий місяць. Всі обов’язки будуть у її представника Василя Небензі. Україна опротестовує це, адже держава-терорист не може вирішувати долю інших країн світу. Перешкодити російському головуванню навряд чи вийде, оскільки воно передбачене графіком роботи РБ ООН. В МЗС УКраїни кажуть, що працюють над тим, аби країна-агресор була виключена з Радбезу і з ООН загалом.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.