"Запроси мене у сни" - це фанатське відео створено в рамках хакатону АІрі для гурту ДРУГА РІКА за допомогою нейромереж, над ним працювало 42 кріейтора!
Залізничну техніку можна оглядати ззовні та подивитись на вагони-салони перших осіб держави всередині
Укрзалізниця з нагоди Всесвітнього дня музеїв нагадала про виставку історичного рухомого складу на станції Київ-Пасажирський (Центральний залізничний вокзал).Тут, на території у 0,6 га, розміщено понад 30 експонатів.
“Подивитись історичні зразки залізничної техніки, дізнатися історію залізниці, зробити тематичні фото — це чудовий варіант для дозвілля або спосіб цікаво провести час, очікуючи свій поїзд на вокзалі”, - йдеться у повідомленні Укрзалізниці.
У цьому музеї просто неба можна побачити:
Оглядовий майданчик виставки працює щоденно з 08:00 до 20:00 (перерва з 12:00 до 13:00). Дістатися туди можна через вихід на 14-ту колію. Вартість відвідування — 60 грн, екскурсія — 150 грн.
Постійно діюча Виставка рухомого складу історичних локомотивів та вагонів була відкрита 28 листопада 2011 року на станції Київ-Пасажирський. Первісно основу експозиції Виставки історичного рухомого складу склав ретропоїзд, сформований до 140-річчя Південно-Західної залізниці.
Спочатку експозиція складала лише три експонати, утім перелік експонатів постійно поповнюється, і сьогодні там представлені унікальні зразки локомотивів та вагонів-салонів виробництва як вітчизняних, так і закордонних підприємств залізничного машинобудування.
Серед експонатів, представлених на «14-й колії» залізничного вокзалу столиці, є кілька локомотивів: вантажні паровози, тепловози та електровоз. Серед іншого рухомого складу: цементовоз, критий вагон і цистерна. Презентована й спеціальна техніка — колієвимірювальний вагон, колійна прибиральна машина, платформа-майстерня, снігоочисник, знімна вишка, дрезина.
Гостям виставки доступні й декілька вагонів-салонів, в яких колись мандрували перші особи держави.
Тут також встановлені ручний стрілочний перевід і семафор. Крім залізничного рухомого складу, на виставці представлені деякі зразки автомобільної та іншої спеціальної техніки.
В усі вагони та в частину локомотивів можна заходити всередину. Ви можете побачити меблі та інтер’єр тих часів, заглянути в кабіну машиніста. Музей дуже незвичайний та цікавий, насамперед тут сподобається дітям і буде пізнавально для дорослих.
Як раніше повідомляв Інформатор, Укрзалізниця змінила правила повернення коштів за квитки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.