«Велика Британія запровадила санкції проти більшої кількості суден тіньового флоту, ніж будь-яка інша країна»
Робота "100 років" за віршем видатного українського поета Василя Стуса нагадує про тривалу боротьбу українців за свободу, сильний дух нашого народу, що не був зломлений попри найтяжчі випробування.
Залізничну техніку можна оглядати ззовні та подивитись на вагони-салони перших осіб держави всередині
Укрзалізниця з нагоди Всесвітнього дня музеїв нагадала про виставку історичного рухомого складу на станції Київ-Пасажирський (Центральний залізничний вокзал).Тут, на території у 0,6 га, розміщено понад 30 експонатів.
“Подивитись історичні зразки залізничної техніки, дізнатися історію залізниці, зробити тематичні фото — це чудовий варіант для дозвілля або спосіб цікаво провести час, очікуючи свій поїзд на вокзалі”, - йдеться у повідомленні Укрзалізниці.
У цьому музеї просто неба можна побачити:
Оглядовий майданчик виставки працює щоденно з 08:00 до 20:00 (перерва з 12:00 до 13:00). Дістатися туди можна через вихід на 14-ту колію. Вартість відвідування — 60 грн, екскурсія — 150 грн.
Постійно діюча Виставка рухомого складу історичних локомотивів та вагонів була відкрита 28 листопада 2011 року на станції Київ-Пасажирський. Первісно основу експозиції Виставки історичного рухомого складу склав ретропоїзд, сформований до 140-річчя Південно-Західної залізниці.
Спочатку експозиція складала лише три експонати, утім перелік експонатів постійно поповнюється, і сьогодні там представлені унікальні зразки локомотивів та вагонів-салонів виробництва як вітчизняних, так і закордонних підприємств залізничного машинобудування.
Серед експонатів, представлених на «14-й колії» залізничного вокзалу столиці, є кілька локомотивів: вантажні паровози, тепловози та електровоз. Серед іншого рухомого складу: цементовоз, критий вагон і цистерна. Презентована й спеціальна техніка — колієвимірювальний вагон, колійна прибиральна машина, платформа-майстерня, снігоочисник, знімна вишка, дрезина.
Гостям виставки доступні й декілька вагонів-салонів, в яких колись мандрували перші особи держави.
Тут також встановлені ручний стрілочний перевід і семафор. Крім залізничного рухомого складу, на виставці представлені деякі зразки автомобільної та іншої спеціальної техніки.
В усі вагони та в частину локомотивів можна заходити всередину. Ви можете побачити меблі та інтер’єр тих часів, заглянути в кабіну машиніста. Музей дуже незвичайний та цікавий, насамперед тут сподобається дітям і буде пізнавально для дорослих.
Як раніше повідомляв Інформатор, Укрзалізниця змінила правила повернення коштів за квитки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.