Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
9 січня 2024 року сплив термін подачі альтернативних варіантів законопроєктів про мобілізацію
Комітет з питань оборони у вівторок, 9 січня, має винести своє рішення щодо закону про мобілізацію. На сайті ВР зареєстрували п'ять версій відповідного законопроєкту. Серед них - один урядовий та чотири альтернативних.
Про це повідомив нардеп Ярослав Железняк. Він зазначив, що 9 січня сплив термін подачі альтернативних законопроєктів про мобілізацію, тому, ймовірно, ВР розглядатиме тільки ці п'ять версій.
Згідно з Регламентом, Верховна Рада може починати розглядати закон вже від сьогодні, 9 січня. Щонайменше, обговорення можуть початися на Комітеті.
"Зараз триває закрите обговорення у Спікера з фракціями по закону. На 10:00 вже призначений Комітет з питань оборони, де і буде прийнято рішення по законопроєкту. При тому, досі невідомо, яке воно буде", - наголосив Железняк.
25 грудня 2023 у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт №10378 про зміни до законів про мобілізацію, облік, військову службу від уряду. Документ передбачає комплексні зміни щодо правил військового обліку, вручення повісток, проходження ВЛК, відстрочки, мобілізації, військової служби та звільнення.
4 січня Комітет Верховної Ради з національної безпеки, оборони та розвідки розпочав розгляд цього законопроєкту. Обговорення тривало до суботи.
Антикорупційний комітет ВРУ виявив у законопроєкті низку норм, які можуть спричинити корупційні ризики. Міноборони вже погодилось із зауваженням. Проєкт рішення доопрацьовують. До слова, без рекомендацій профільних комітетів законопроєкт не можуть виносити на розгляд сесійної зали парламенту.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.