Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Збільшення кількості бажаючих повернутися в країну зросло і на інших напрямках, але найбільші черги саме на польському напрямку
Українці масово повертаються додому напередодні Великодніх свят. Збільшення черг на західних кордонах фіксують у Державній прикордонній службі України (ДПСУ). Зокрема, найбільші черги утворилися на пунктах пропуску між Україною та Польщею.
Про це пишуть на офіційній сторінці Західного регіонального управління ДПСУ в Facebook. У чергах накопичується пасажирський транспорт, який очікує проходження перевірок. Загалом здебільшого це українці, які вирішили повернутися додому.
“На західних кордонах України, зокрема українсько-польському, відмічається збільшення кількості осіб, що слідують до України. Дана активізація руху пов’язана з тим, що багато наших співвітчизників слідують в Україну напередодні Великодніх свят”, – зазначили в ДПСУ.
Окремо прикордонники додали, що місцями така ситуація призводить до значного збільшення часу очікування на перетин кордону. Так, у основних пунктах пропуску, як “Шегині” та “Краківець” особливо накопичився пасажирський транспорт, що прямує до України.
Прикордонникам довелося збільшити кількість персоналу на пунктах пропуску. Це має дозволити проводити перевірки швидше. Також проводиться активна співпраця з польськими колегами, аби швидко реагувати на зміни в ситуації.
У ДПСУ порадили обирати найменш завантажені пункти пропуску у разі бажання перетнути кордон в бік України. Наразі це “Угринів”, “Рава-Руська” та “Смільниця”. Це не означає, що там черг взагалі не буде, але їх там найменше.
На українсько-польському кордоні скоро відкриють новий пункт пропуску. Він з’явиться на Волині, і отримає назву “Адамчуки-Збереже”. Він направлений на автомобільне сполучення з організацією пішохідного переходу. Новий пункт має розгрузити інші місця для перетину кордону.
Окремо варто зазначити, що тільки за 31 березня до України в’їхали 42 тисячі осіб. 36 тисяч з них – це українці, які повертаються додому. Останнім часом показник тих, хто повернувся, продовжує зростати. При цьому, виїхали з України тільки 36 тисяч осіб загалом.
Нагадаємо про Україна замовила у Польщі сотню бронетранспортерів Rosomak.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.