Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Правила перетину державного кордону між країнами спростять, а процес стане швидшим
На українсько-польському кордоні планують запустити єдині пункти пропуску, які скоротять час перевірок вдвічі. Про це розповів заступник міністра інфраструктури Сергій Деркач. Ініціатива дозволить проходи контроль лише один раз, а не з обох сторін.
Про це Деркач розповів в інтерв’ю для RISE Ukraine. За його даними, єдині пункти пропуску з’являтимуться в межах угоди про “Спільний кордон”. На таких пунктах прикордонники з обох сторін будуть проводити перевірку одразу. Таким чином, проходити контроль потрібно буде тільки раз, а не з обох боків.
“Тобто колеги з Польщі, наприклад, будуть на нашій території, і це буде один проїзд. Або наші колеги будуть на території Польщі. Це значно пришвидшить процес”, – каже міністр інфраструктури.
Угода з поляками вже координаційно погоджена. Далі потрібно підготувати фінальний текст та процес ратифікації. Уже після цього почнуть обирати перші пункти пропуску, де буде працювати така ініціатива. Коли саме можуть запрацювати нові правила – не уточнюється.
Далі в роботі організація подібних пунктів з іншими країнами. На черзі Угорщина та Словаччина. Про просування в цих напрямках мають повідомити згодом.
За 30 березня до України повернулися 33 тисячі людей. Мова йде про західні кордони з ЄС та Молдови. Усього кордон в обидві сторони перетнули 72 тисячі людей та 19 тисяч транспортних засобів. Всередину країни при цьому в’їхали 37 тисяч людей, з яких 33 тисячі – саме громадяни України.
Водночас, Польща продовжує активні роботи на своїх кордонах. Зокрема, проводиться укріплення та посилення охорони кордону з рф. На фоні постiйних погроз та агресії росії, Польща вважає за необхідне збільшити свій захист. У першій половині квітня розпочнуться будівельні роботи з встановлення камер та детекторів руху.
Нагадаємо, що МВФ схвалив рекордний кредит Україні на $15,6 млрд: на що підуть гроші.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.