Головна
Життя
Будівництво
14:17, 11 Квітня
Информатор UA

Интро

У Романівці на звільненій від окупантів території Київщини відкрився тимчасовий насипний міст. Він поєднає зі столицею Ірпінь, Бучу, Гостомель та Ворзель. Про це повідомляє у Telegram заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко. Міст, за словами Тимошенка, був збудований за пять днів, роботи тривали цілодобово. До процесу було залучено понад 50 людей та більше 40 одиниць техніки екскаватори, бульдозери, грейдери, навантажувачі, катки. Використано понад 9000 тонн насипних матеріалів. Міст має протяжність 245 м та ширину 9 м. Відтепер доставку гуманітарної допомоги та будівельних матеріалів до визволених від російської окупації міст будемо робити швидше, зазначив Кирило Тимошенко. Нагадаємо, раніше Кирило Тимошенко розповів, що інфраструктура звільнених від загарбників міст Київщини за завданням Президента Володимира Зеленського буде відновлена в найкоротші терміни.

На дорозі до Ірпеня відкрився тимчасовий насипний міст

Читать на русском
На дорозі до Ірпеня відкрився тимчасовий насипний міст

Міст має протяжність 245 м та ширину 9 м

У Романівці на звільненій від окупантів території Київщини відкрився тимчасовий насипний міст. Він поєднає зі столицею Ірпінь, Бучу, Гостомель та Ворзель.

Про це повідомляє у Telegram заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко.

Міст, за словами Тимошенка, був збудований за п’ять днів, роботи тривали цілодобово. До процесу було залучено понад 50 людей та більше 40 одиниць техніки — екскаватори, бульдозери, грейдери, навантажувачі, катки. Використано понад 9 000 тонн насипних матеріалів.

Міст має протяжність 245 м та ширину 9 м.

«Відтепер доставку гуманітарної допомоги та будівельних матеріалів до визволених від російської окупації міст будемо робити швидше», — зазначив Кирило Тимошенко.

Нагадаємо, раніше Кирило Тимошенко розповів, що інфраструктура звільнених від загарбників міст Київщини за завданням Президента Володимира Зеленського буде відновлена в найкоротші терміни.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.