«Члени "коаліції охочих" узгодили, що хоча б один європейський лідер має поговорити з Росією. Це може бути або Франція, або Велика Британія – обидві країни є лідерками "коаліції охочих"
– Щоразу, коли я слухаю цей трек, я усміхаюся, а в моїй голові лише одна думка: Я точно все зможу! І я хочу, щоб кожна дівчина, яка почує цю пісню, теж відчула це. Щоб усміхалася. І робила це якнайчастіше, – прокоментувала Трінчер.
Міністерство внутрішніх справ відкрило електронний кабінет постраждалих і гарячу лінію контактного центру з питань соціального захисту
Міністерство внутрішніх справ України запустило два сервіси для військових, правоохоронців і рятувальників. Йдеться про електронний кабінет постраждалих і гарячу лінію контактного центру з питань соціального захисту. Йдеться соціальний захист тих, хто захищає Україну - ці нововведення запрацювали у межах Доктрини, ініційованої президентом Володимиром Зеленським.
Про це повідомив очільник МВС Ігор Клименко. Сервіси запустили у вівторок, 7 травня.
Перший сервіс - це електронний кабінет постраждалого на сайті МВС України. Там військовослужбовці НГУ, ДПСУ, поліцейські, службовці ДСНС, які мають статус постраждалих, а також члени їх родин, можуть отримати доступ до своїх облікових даних та залишити запит на медичну, психологічну, юридичну допомогу. Необхідно лише зареєструватися в Єдиному вікні для громадян.
Водночас розпочав роботу контактний центр з питань соціального захисту за номером 1536.
"Фахівці гарячої лінії з понеділка по суботу з 9:00 до 18:00 консультуватимуть щодо отримання психологічної, медичної та грошової допомоги, нарахування пільг, призначення пенсії тощо", - пояснив Клименко.
Також відомо, що в Україні з 18 травня запрацює електронний кабінет військовозобов’язаного. Цей застосунок дозволить українцям швидко та без зайвих клопотів оновити свої дані, кажуть у Міністерстві оборони. Доступний він буде абсолютно всім громадянам країни.
Як писав Інформатор, раніше у Міноборони повідомляли, що реєстрація у ньому не є обов'язковою і ні до чого не зобов'язує. Але саме наявність Е-кабінету може стати головним підтвердженням того факту, що особа не ухиляється від служби. Співробітники поліції та інших правоохоронних органів вимагатимуть від українців віком від 18 до 60 років позначок у цьому кабінеті про відсутність поточних зобов'язань у громадянина перед ТЦК.
Нагадаємо, військовозобов’язані українці повинні будуть внести в е-кабінеті такі дані, як: номер телефону, електронну пошту та фактичну адресу проживання
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.