“Ми підтримуємо ідею посилення України. Я позитивно сприймаю, що Еммануель (Макрон) вже мав контакти з деякими лідерами. Поки що не хочу говорити деталі, бо ми в процесі. І я бачу, що є вже позитив від деяких лідерів щодо цього. Це непростий процес, ви розумієте, які в цьому ризики”
У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
Приспів цієї пісні лежав у моїх чернетках кілька років. Я постійно до нього поверталася, але… І ось одного зимового ранку (насправді листопадового, коли випав перший сніг) я сіла за фортепіано, і “пазл склався”. «СНІГ» — це новорічна історія про стосунки. Ваше нагадування про те, що Новий рік — чудова нагода дійсно розпочати НОВИЙ РІК свого життя.
Родичі осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, можуть вже звертатися до МЗС
Міністерство внутрішніх справ України (МВС) повідомило про функціонування Єдиного реєстру осіб, зниклих за особливих обставин. Родичі таких осіб тепер можуть звертатися за витягом з цього реєстру. Для отримання документа потрібно звернутися до МВС, а саме надіслати листа.
Про цю ініціативу повідомив заступник міністра внутрішніх справ України Леонід Тимченко. Він заявив, що з часу початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну багато тисяч людей вважалися зниклими безвісти.
За даними Тимченка, більшість з них було знайдено, але офіційно підтверджено, що близько 23 тисяч осіб вважаються безвісти зниклими за особливих обставин, які пов'язані з воєнними діями.
Для отримання витягу з Єдиного реєстру родичам потрібно звернутися до МВС з власним запитом та копіями документів, що підтверджують їхню особу та ступінь споріднення зі зниклою особою.
Для отримання документа з Єдиного реєстру осіб, зниклих за особливих обставин, потрібно звернутися до МВС. Можна надіслати запит поштою за адресою: м. Київ, вул. Богомольця, 10, Міністерство внутрішніх справ України. Також можна звернутися на електронну скриньку pgmia@mvs.gov.ua.
Заступник міністра внутрішніх справ Леонід Тимченко заявив, що цей реєстр є захищеною базою даних, а верифікацію кожної особи здійснює безпосередньо Офіс Уповноваженого зі зниклих безвісти.
Доступ до реєстру матимуть лише визначені посадовці, включаючи представників Офісу Уповноваженого зі зниклих безвісти, працівників Національної поліції та Департаменту інформатизації МВС України.
Для призначення пенсії у зв’язку з втратою годувальника можна скористатися декількома способами:
Необхідно додати до заяви скановані копії оригіналів документів, а також витяг з Єдиного реєстру осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. Це є обов'язковим етапом для отримання пенсії у зв'язку з втратою годувальника.
Пенсія призначається незалежно від тривалості страхового стажу особи, яка зникла безвісти за особливих обставин. Право на отримання пенсії виникає через місяць з дня внесення інформації про безвісне зникнення особи до Єдиного реєстру осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.
Нагадаємо, раніше "Інформатор" повідомляв, до якого моменту зниклі безвісти військовослужбовці матимуть такий статус. Також ми писали, що Україна використовує штучний інтелект для пошуку зниклих безвісти.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.