“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
ПАРЄ 15 березня схвалила поправку, що офіційно визнає Придністров'я зоною російської окупації.
Президент Молдови Майя Санду після офіційного визнання Парламентською асамблеєю Ради Європи факту окупації Придністров'я Росією вимагає вивести російські війська. Країна налаштована на дипломатичне вирішення питання.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на NewsMaker.
Санду, коментуючи резолюцію ПАРЄ, наголосила, що Молдова завжди вимагала виведення російських військ із території Придністров'я.
"Ми завжди вимагали виведення російських військ з Придністров'я, ми вимагали і продовжуємо вимагати утилізації боєприпасів", - сказала Санду.
Вона також звернула увагу, що роль РФ у придністровському конфлікті – ні для кого не секрет.
«Ми продовжуємо закликати до мирного вирішення цього конфлікту. І ми зробимо все можливе, щоб знайти та реалізувати дипломатичне, політичне, мирне рішення», - наголосила президент Молдови.
Зазначимо, Молдова втратила контроль над Придністров'ям після збройного конфлікту 1992 року. У 2006 році в Молдові відбувся референдум, на якому 97,2% місцевих жителів проголосували за приєднання до Росії, проте голосування було визнане легітимним лише Росією.
Нагадаємо, Молдова запровадила надзвичайний стан через напад РФ на Україну, країна готова приймати біженців. Крім того, українці можуть потрапити до Молдови та Польщі за документами у додатку «Дія».
Також Інформатор писав, що Японія спростила в'їзд для біженців із України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.