Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Адміністративне покарання за ухилення від мобілізації становить від 51 до 119 гривень або від 3400 до 5100 гривень. Кримінальне покарання становить від 3 до 5 років позбавлення волі. Військове покарання може бути ще суворішим
В Україні триває воєнний стан, у зв'язку з яким діє загальна мобілізація. Це означає, що всі чоловіки у віці від 18 до 60 років можуть бути призвані на військову службу. Ухилення від мобілізації є серйозним злочином, який може мати серйозні наслідки.
Про те, які реальні вироки та умовні терміни чекають на ухилянтів, йдеться у матеріалі "24 каналу".
За ухилення від мобілізації чоловік може бути притягнутий до адміністративної відповідальності. До адміністративних правопорушень належать:
Штраф за такі правопорушення становить від 51 до 119 гривень або від 3400 до 5100 гривень.
У разі ухилення від мобілізації чоловік також може бути притягнутий до кримінальної відповідальності. Кримінальна відповідальність за ухилення від мобілізації передбачена статтею 336 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 5 років.
У деяких випадках реальне покарання може бути замінено умовним терміном. Умови умовного терміну визначаються судом.
Суд також може скасувати постанову військкомату про притягнення до адміністративної відповідальності. Для цього необхідно довести, що процедура розгляду справи була порушена або що чоловік не отримував повістку.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що в Україні почастішали випадки жорсткого вручення повісток.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.