"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Адміністративне покарання за ухилення від мобілізації становить від 51 до 119 гривень або від 3400 до 5100 гривень. Кримінальне покарання становить від 3 до 5 років позбавлення волі. Військове покарання може бути ще суворішим
В Україні триває воєнний стан, у зв'язку з яким діє загальна мобілізація. Це означає, що всі чоловіки у віці від 18 до 60 років можуть бути призвані на військову службу. Ухилення від мобілізації є серйозним злочином, який може мати серйозні наслідки.
Про те, які реальні вироки та умовні терміни чекають на ухилянтів, йдеться у матеріалі "24 каналу".
За ухилення від мобілізації чоловік може бути притягнутий до адміністративної відповідальності. До адміністративних правопорушень належать:
Штраф за такі правопорушення становить від 51 до 119 гривень або від 3400 до 5100 гривень.
У разі ухилення від мобілізації чоловік також може бути притягнутий до кримінальної відповідальності. Кримінальна відповідальність за ухилення від мобілізації передбачена статтею 336 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 5 років.
У деяких випадках реальне покарання може бути замінено умовним терміном. Умови умовного терміну визначаються судом.
Суд також може скасувати постанову військкомату про притягнення до адміністративної відповідальності. Для цього необхідно довести, що процедура розгляду справи була порушена або що чоловік не отримував повістку.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що в Україні почастішали випадки жорсткого вручення повісток.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.