Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Повістку можуть повторно видати за декількох обставин, серед яких - ігнорування попереднього сповіщення
В Україні деякі чоловіки почали отримувати повторні повістки. Йдеться навіть про таких, які вже були у ТЦК та, здавалося б, владнали усі бюрократичні тонкощі. Але, відповідно до українського законодавства, військкомати мають право їх вручати.
Як пише 24 канал із посиланням на роз'яснення від представників ТЦК, повторні повістки вручають насамперед для уточнення даних. Переважно йдеться про дві категоріяї чоловіків: військовозобов'язаних, які з якихось причин не з'явилися до військкомату для уточнення даних, а також внутрішньо переміщених осіб.
У ТЦК кажуть, що після повномасштабного вторгнення більшість чоловіків отримали повістку або добровільно прийшли до військкомату, але не були призвані, попри придатність до служби. І тепер, під час проведення перевірки військкоматів, вони можуть повторно отримати повістку.
Якщо людина має відстрочку, то її можуть повторно викликати до військкомату, щоб з'ясувати, чи підстави для цієї відстрочки все ще діють. Тому що від моменту попередньої перевірки життєві обставини могли змінитись.
Також повістку можуть видати знову для проходження ВЛК. В ТЦК пояснюють: якщо минув понад рік з проходження огляду, військовозобов'язаного мають право скерувати на ВЛК. І тут все законно.
І ще, якщо чоловік призовного віку отримує повістку двічі, то це може свідчити про те, що він не з'явився до військкомату за першою. За це загрожує адміністративна відповідальність – штраф у 3400 – 5100 гривень.
Якщо отримати повістку кілька разів, але не з'явитися до ТЦК, то можна потрапити під кримінальну відповідальність. В Україні діє стаття про ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період. І штрафом тут вже можна не відбутися. Таке правопорушення карається позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років.
Воєнний стан в Україні за указом президента Володимира Зеленського продовжили до 15 листопада 2023 року включно. Але багатьом зрозуміло, що його, найімовірніше, продовжать знову. У Верховній Раді кажуть, що мобілізацію можуть посилити. Це може відбутись у разі зміни воєнної стратегії. Подальші кроки щодо мобілізації в Україні будуть залежати від військового плану і засобів стримання росії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.