Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
За рік війни у Києві загинуло 160 мешканців, пошкоджено сім сотень будівель, зокрема 417 багатоповерхових та 109 приватних будинків, а також 93 заклади освіти.
Мер Києва Віталій Кличко, який нещодавно пообіцяв "багато сюрпризів" росіянам у разі повторного наступу на місто, також підбив головні підсумки першого року україно-російської війни для столиці.
Кличко підтвердив, що попри постійні повітряні тривоги та російські атаки, місто жило і розвивалось. Кожен киянин, за його словами, чітко виконував свою роботу і був на своєму місті, що лише наближає перемогу над ворогом.
Також Кличко подякував всім мешканцям міста, які допомагали у перші дні війни обороняти столицю і роблять це досі.
"Я дякую всім киянам, які стояли пліч-о-пліч в перші дні та тижні, аби Київ вистояв. Дякую нашим воїнам, які героїчно б’ються за свободу України!", - написав він.
За рік війни українська столиця пережила чимало потрясінь та руйнувань, але водночас у місті були не лише тривожні дні та негативні моменти, але й приємні події, зокрема у Києві за рік народилося понад 16 тис. немовлят.
За даними сервісу "Київ цифровий", загальна тривалість тривоги у Києві сягнула 758 годин на 19 хвилин, що становить понад місяць життя під звуки сирени.
З 24 лютого 2022 року до сьогодні у Києві відбулися такі події:
Нагадаємо, раніше Інформатор повідомляв, чому у Києві зупиняють роботу метрополітену під час повітряних тривог, а електрички продовжують курсувати.