Microsoft запустила віртуальний інтерактивний музей Xbox на честь ювілею першої консолі компанії

Читать на русском

Історія консолей та франшиз компанії в одному віртуальному просторі

Читать на русском
Microsoft запустила віртуальний інтерактивний музей Xbox на честь ювілею першої консолі компанії

Історія консолей та франшиз компанії в одному віртуальному просторі

Новим онлайн-музеєм відвідувачі можуть переміщатися, як в іграх.

Знайти музей можна на спеціальному підсайті Xbox, – передає Інформатор.

Музей розробники запустили на честь 20-річчя першої консолі Xbox. Відвідувачі можуть оглянути шість секцій, п'ять із яких присвячені одному з поколінь ігрової консолі. Останню секцію виділили спеціально для серії шутерів Halo.

Зареєстровані гравці можуть знайти у музеї навіть власний відділ. Там знаходяться досягнення геймера, які він отримав на акаунті.

Microsoft запустила віртуальний інтерактивний музей Xbox на честь ювілею першої консолі компанії 1Після входу в кожну секцію, віртуальний музей відкривається у користувача у вікні браузера. Там він може керувати своїм аватаром за допомогою клавіш WASD та миші. Принаймні так замислювалося, але нам вдалося пересуватися тільки «стрілочками» замість WASD. Можна навіть побачити інших відвідувачів музею, але жодних механік взаємодії з ними немає. Принаймні поки що.

Кожна секція має тематичні інтерактивні стенди. До них можна підійти, щоб дізнатися подробиці про різні події. Стенди дозволяють відкрити більш розгорнутий текст та різні фото та відео.

Є й об'єкти, із якими взаємодіяти не можна, і вони є звичайними експонатами. Наприклад, можна побачити репліки консолей чи машини з Halo. Також ви можете бачити свій лічильник вивчених стендів – всього їх там 132.

Microsoft запустила віртуальний інтерактивний музей Xbox на честь ювілею першої консолі компанії 2Microsoft запустила віртуальний інтерактивний музей Xbox на честь ювілею першої консолі компанії 3У налаштуваннях музею ви можете вибрати мову (зараз доступні тільки англійська, французька, іспанська, німецька та португальська), змінити аватар, вибрати вигляд від першої чи третьої особи, відключити розмиття під час руху та інше.

Нагадаємо, що магазин Xbox проводить розпродаж до «Чорної п'ятниці».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.