Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
За тиждень у Києві зареєстрували більше 2 тисяч випадків захворювання на COVID-19
Жителів столиці повернутися до маскового режиму. Підходить респіратор або захисна маска, що закриває ніс та рот. Таке рішення прийняли у зв'язку зі зростанням захворюваності на коронавірус.
Про це йдеться у повідомленні Київської міської державної адміністрації (КМДА). Підприємців просимо оновити маркування для дотримання дистанції не менш як 1,5 м між відвідувачами.
"Рекомендуємо перебувати у засобах індивідуального захисту у громадському транспорті, місцях обслуговування відвідувачів, навчальних закладах", - йдеться у повідомленні.
Рівень захворюваності стрімко зростає — за тиждень, із 26 вересня до 2 жовтня, у Києві зареєстровано 2 515 випадків захворювання на COVID-19, госпіталізовано 242 людини. На жаль, 22 людини померли.
Мешканцям столиці нагадали, що найнадійнішим захистом від тяжкого перебігу короновірусної хвороби є вакцинація. Детальніше про центри вакцинації — тут.
В Україні продовжує зростати кількість захворювань на COVID-19. За останній тиждень на коронавірус захворіли понад 44 тисячі людей. Через зростання кількості нових випадків COVID-19 українців просять вакцинуватися. Перелік пунктів та центрів вакцинації за посиланням.
Зазначимо, що хворі на COVID-19 можуть по-різному переносити захворювання. Легкий перебіг захворювання характеризується такими симптомами, як невисока гарячка (до 38° C), нежить або закладеність носа, головний біль, біль у горлі, біль у м’язах, кашель, відсутність змін психічного стану (порушення свідомості), спотворення нюху (дизосмія), смаку (дизгевзія) або втрата нюху (аносмія).
Водночас цей перелік не є вичерпним, оскільки COVID-19 мутує, а тому перелік ознак може змінюватись. Через це потрібно робити тест при будь-яких ознаках гострої респіраторної інфекції. Це допоможе точно визначити: хворієте ви на коронавірусну хворобу чи у вас звичайна застуда. Направлення на безкоштовне тестування зобов’язаний видати сімейний лікар. У випадку, якщо у вас немає сімейного лікаря, або він з якихось причин не надав направлення на тестування, телефонуйте на гарячу лінію 0 800 60 20 19. Необхідно консультуватись із сімейним лікарем та у разі погіршення самопочуття терміново йому про це повідомляти. У екстрених випадках телефонуйте на 103 для виклику медичної бригади.
Нагадаємо, у Тернополі повернули масковий режим. Крім того, в Україні змінились правила щодо вакцинації від коронавірусу.
Також Інформатор писав, яку безкоштовну допомогу можуть отримати українці при лікуванні COVID-19 у стаціонарі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.