“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Очільник міста Садік Хан сказав, що не зможе віддати автомобілі через невідповідність екологічним стандартам Великої Британії
Очільник Лондона Садік Хан відмовився допомогти українській армії шляхом передачі списаних автівок. Мера попросили віддати ЗСУ автомобілі, які підлягали утилізації. Йдеться про повнопривідні машини та пікапи, які дуже потрібні на фронті.
З таким проханням до Хана звернувся особисто мер Києва Віталій Кличко. Втім, його лондонський колега відмовив, зазначивши, що це буде порушенням британського законодавства, пише видання The Telegraph.
В даному випадку йдеться про ті машини, які мешканці Лондона можуть здати на утилізацію в рамках кампанії з боротьби за екологію та чисте повітря. За те, що вони добровільно віддадуть автівки зі шкідливими викидами в атмосферу, міська влада обіцяє компенсацію розміром дві тисячі фунтів стерлінгів.
Журналісти повідомляють, що ще в вересні мер Києва звернувся до колеги з Лондона. Кличко запропонував Хану віддати хоча б частину цих автівок Україні.
"Цей крок буде мати величезний потенціал та буде використаний в різноманітних рятувальних та транспортних цілях", - зазначав Кличко.
Однак 12 грудня Хан надіслав листа Кличкові. В ньому мер Лондона відмовив у проханні, зазначивши, що не може цього зробити, адже таке рішення порушило б британське законодавство. Журналісти ж пишуть, що машини, які підлягають утилізації, йдуть на металобрухт, який потім продають приватні компанії. Якщо ж ці автівки відправити Києву, це б зламало як сам процес утилізації, так і зруйнувало б схему виплат компенсацій - адже ті лондонці, хто віддав своє авто, чекають на обіцяні гроші.
Нагадаємо, що для Британії дуже актуальним є питання екології. Країна поступово впроваджує "зелений перехід" та бореться зі шкідливими викидами в атмосферу. Зокрема, це стосується автомобільної сфери.
Влітку поточного року Садік Хан розширив утричі площу зони наднизьких викидів. При використанні автомобіля, який не відповідає правилам, мешканці повинні платити 12,5 фунтів стерлінгів за добу.
Всередині зони можна використовувати машини з дизельним двигуном не нижче стандарту Євро-6. Для автомобілів на бензині — двигуни не нижчі від стандарту Євро-3. Власники машин, які не відповідають вимогам, можуть отримати дві тисячі фунтів стерлінгів за утилізацію таких автівок.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.