Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
До 11 березня 2024 року доля автомобілів ще не вирішена
У понеділок, 13 листопада, литовська влада має намір передавати конфісковані російські автомобілі Україні. До 11 березня 2024 року власникам таких автівок на номерах рф дозволено вивезти їх із Литви. Це не стосується транзитних перевезень до Калінінградської області.
Про литовське рішення передавати конфісковані автомобілі на потреби Збройних сил України інформує LNK. Видання посилається на заяву голова Комітету Сейму з національної безпеки і оборони Литви Лаурінаса Касчюнаса.
"Дуже легко сидіти на дивані й казати: „Я тут не воюю, воює хтось інший“ тощо . Але коли тебе просять зробити щось для припинення війни — ні, я краще поїду в Європу і буду подорожувати. Я думаю, що автомобілі треба конфіскувати, ще краще, якщо їх потім віддадуть українцям", - сказав політик.
Касчюнас наголосив, що до 11 березня 2024 року доля автомобілів ще не вирішена. Власникам авто дозволили залишити межі Литви. Він переконаний, що автомобілі будуть корисні ЗСУ.
ЄС прийме рішення про надання військової допомоги меншою групою країн, якщо окремі з них не захочуть брати участь у військовій підтримці України. Мова йде про, зокрема, Угорщину, яка блокує пакети військової допомоги. Запасний план "Б" вже розглядають.
Про це повідомив міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс заявив, що Литва готова взяти на себе більше навантаження. Питання грошей для України буде вирішене, незалежно від того, чи погодиться Угорщина на надання допомоги. Рішення про надання допомоги військової допомоги приймуть на саміті Євросоюзу 14-15 грудня.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписати на канал у Viber можна тут.