Головна
Україна
13:16, 2 Жовтня
Информатор UA

Интро

2-го жовтня українські прикордонники виклали відеозвернення до мобілізованих росіян. У ньому вони навели дані з офіційної статистики щодо знищених окупантів та натякнули, що всі мобілізовані можуть поповнити ці втрати. Єдиний вихід для росіян – уникати мобілізації будь-яким чином.  Звернення вийшло на офіційному YouTube-каналі Держприкордонслужби. Наші воїни впевнено заявляють рашистам, що на них на українській землі чекає лише смерть. Провали рф уже неможливо не помічати, і мобілізовані росіяни мають бачити, що на них тут чекає тільки смерть.  «Громадяни росії. Ваша “спеціальна військова операція на 3 дні” затягнулася, і ваш бункерний лідер оголосив утилізацію… а, вибачте, мобілізацію. Але за 7 місяців війни ви мали зрозуміти, що ми не віддамо вам жодного метру нашої землі. 60 тисяч ваших співвітчизників успішно удобрюють український чорнозем. Скільки би ще м’яса не прийшло в Україну – це вже нічого не змінить», – заявили прикордонники.    Наші воїни також згадали, як росіяни любили кричати «можем павтаріть», згадуючи про війну. Така можливість в них з’явилася, але результат буде зовсім не той, на який вони розраховували. Єдине, що чекає на окупантів – повернення додому в чорному пакеті, а родичам хоч буде біла «Лада». Захисники України рекомендують росіянам будь-яким чином уникати могілізації в рф, або ж одразу здаватися в полон. Це єдині варіанти, що можуть зберегти рашистам життя. У іншому випадку буде лише невідворотні смерть або каліцтва. Вибір за вами, російські фашисти.  Російсько-українська війна У 2014-му році росія почала воєнні дії проти України та окупувала частину наших територій. Тоді протистояння зосередилося на півдні та сході України. Ворог зміг зайняти частини Донецької та Луганської області, а також АР Крим.  У 2022-му році рашисти розпочали повномасштабне вторгнення на нашу територію. Вони спробували зайти не тільки зі згаданих вище напрямків, але й з півночі нашої країни. Проте, додатковий напрямок не приніс ворогу бажаних результатів – війська рф були відкинути та вигнані з нашої землі на півночі. Наразі противник зосереджує зусилля на півдні та сході, але щодня втрачає частину тимчасово контрольованих територій через активний контрнаступ ЗСУ.  Нагадаємо, що у Маріуполі на вибухівці підірвалися російські енергетики. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Утилізація, а не мобілізація: прикордонники України розповіли, що чекає на росіян

Читать на русском

Рашисти мають знати, на що їм варто розраховувати

Читать на русском
Утилізація, а не мобілізація: прикордонники України розповіли, що чекає на росіян

Рашисти мають знати, на що їм варто розраховувати

2-го жовтня українські прикордонники виклали відеозвернення до мобілізованих росіян. У ньому вони навели дані з офіційної статистики щодо знищених окупантів та натякнули, що всі мобілізовані можуть поповнити ці втрати. Єдиний вихід для росіян – уникати мобілізації будь-яким чином. 

Звернення вийшло на офіційному YouTube-каналі Держприкордонслужби. Наші воїни впевнено заявляють рашистам, що на них на українській землі чекає лише смерть. Провали рф уже неможливо не помічати, і мобілізовані росіяни мають бачити, що на них тут чекає тільки смерть. 

«Громадяни росії. Ваша “спеціальна військова операція на 3 дні” затягнулася, і ваш бункерний лідер оголосив утилізацію… а, вибачте, мобілізацію. Але за 7 місяців війни ви мали зрозуміти, що ми не віддамо вам жодного метру нашої землі. 60 тисяч ваших співвітчизників успішно удобрюють український чорнозем. Скільки би ще м’яса не прийшло в Україну – це вже нічого не змінить», – заявили прикордонники. 

 

Наші воїни також згадали, як росіяни любили кричати «можем павтаріть», згадуючи про війну. Така можливість в них з’явилася, але результат буде зовсім не той, на який вони розраховували. Єдине, що чекає на окупантів – повернення додому в чорному пакеті, а родичам хоч буде біла «Лада».

Захисники України рекомендують росіянам будь-яким чином уникати могілізації в рф, або ж одразу здаватися в полон. Це єдині варіанти, що можуть зберегти рашистам життя. У іншому випадку буде лише невідворотні смерть або каліцтва. Вибір за вами, російські фашисти. 

Російсько-українська війна

У 2014-му році росія почала воєнні дії проти України та окупувала частину наших територій. Тоді протистояння зосередилося на півдні та сході України. Ворог зміг зайняти частини Донецької та Луганської області, а також АР Крим. 

У 2022-му році рашисти розпочали повномасштабне вторгнення на нашу територію. Вони спробували зайти не тільки зі згаданих вище напрямків, але й з півночі нашої країни. Проте, додатковий напрямок не приніс ворогу бажаних результатів – війська рф були відкинути та вигнані з нашої землі на півночі. Наразі противник зосереджує зусилля на півдні та сході, але щодня втрачає частину тимчасово контрольованих територій через активний контрнаступ ЗСУ. 

Нагадаємо, що у Маріуполі на вибухівці підірвалися російські енергетики.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.