"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль розповів, що мемориальне кладовище буде розміщено на двох ділянках у Гатненській громаді Фастівського району Київської області
Кабінет міністрів офіційно затвердив рішення щодо розміщення Меморіального кладовища військових біля селища Гатного, що прилягає до Києва. Уряд вже офіційно визначив дві ділянки у Гатненській громаді Фастівського району Київської області. Всього на створення кладовища виділено 515 мільйонів гривень.
Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль у своєму телеграм-каналі, вказавши, що створення такого кладовища є важливою подією для нашої країни.
"Ми завжди маємо пам’ятати тих, хто віддав життя за Україну у війні за нашу свободу та незалежність", – зазначив глава уряду.
Нагадаємо, що протягом тривалого періоду відбувалися тривалі дискусії щодо місця розташування Національного військового меморіального кладовища. У 2022 році КМДА отримала завдання розробити план території для меморіального кладовища в урочищі "Лиса Гора", проте активісти та уряд виступили проти цієї ідеї.
Пізніше вирішили створити кладовище у Биківні, ініціативу підтримали навіть рідні загиблих героїв, але президент Зеленський не підписав відповідний закон. У серпні 2023 року Кабінет Міністрів затвердив експериментальний проєкт будівництва кладовища в Гатному, але рідні воїнів виступили проти цього рішення. Нарешті, на початку грудня 2023 року парламент підтримав закон про будівництво та експлуатацію меморіального кладовища, за яким місце розташування визначає Кабінет Міністрів.
У Міністерстві у справах ветеранів України презентували громадськості ескізний проєкт НМВК. При проектуванні НВМК було враховано закордонний меморіальний досвід, зокрема, всесвітньо відомого Арлінгтонського національного цвинтаря у США.
У вересні 2023 року директор державної установи “Національне військове меморіальне кладовище” Ярослав Старущенко заявляв, що невдовзі має розпочнеться будівництво першої черги меморіального комплексу у Гатному. Цю чергу було заплановано ввести в експлуатацію до кінця 2023 року. Окремо Інформатор писав, скільки коштуватиме будівництво Національного військового кладовища.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
Нумеролог Владислав Грицай в одному з випусків розкрив, як тепер дата 24 лютого впливає на всіх українців та що варто очікувати від цього дня у цьому році. Він також наголошує на важливості уваги до виборів президента в РФ та ділиться своїми роздумами про те, яким чином Путін знову і знову займає своє місце на "Троні". Приєднуйтеся до перегляду, адже на вас чекає багато цікавої інформації.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.