«США припиняють постачати нам ракети для ППО. Це примус до поступової капітуляції. Коли по містам почнуть летіти сотні балістичних ракет і тисячі дронів. І коли все це буде неможливо збивати - нам доведеться сідати за стіл переговорів.»
Це справжній синтез поколінь, у якому два різні музичні світи обʼєдналися в одній пісні, поєднавши досвід і новаторство, традиції й експерименти. Ця пісня про розкіш кохання, яка розвіюється, про любов, яка щезає, залишаючи після себе лиш "Шик і дим".
Підприємство нагадало МОЗ, що все ще чекають документи для початку закупівель 2021 року
Державне підприємство «Медичні закупівлі» зазначає, що міністерство охорони здоров'я саме створило умови для зриву закупівель ліків у 2020 році. Скоро почнеться аудит Рахункової палати, яка перевірить інформацію про несвоєчасні тендери.
Про це повідомляє прес-центр медичних закупівель України,- передає Інформатор .
«МОЗ протягом минулого року створило умови, які піддали небезпеці зриву закупівлі всього переліку номенклатури лікарських засобів і медичних виробів. Незабаром має розпочатися зовнішній аудит закупівель 2020 року з боку Рахункової палати України. Об'єктами перевірки стануть МОЗ і «Медзакупівлі». Сподіваємося, що аудит в рамках парламентського контролю дасть об'єктивну оцінку закупівельного процесу», - заявили в підприємстві.
Заява МОЗ є необгрунтованою, аргументація - помилковою і маніпулятивною.
Підприємство заявляє, що МОЗ зі значною затримкою надав документи, які дозволили б розпочати закупівлі: за 13 напрямами ДП отримало їх тільки 4 червня, а по АРВ терапії для пацієнтів з ВІЛ / СНІД - 2 вересня.
«Закупівлі у 2020 році повинні були розпочатися 1 березня, але уряд постановою № 478 зобов'язав «Медзакупівлі» узгоджувати з Міністерством охорони здоров'я всі характеристики товарів до закупівлі - і це затримало оголошення тендерів в середньому на місяць. З травня попереджали МОЗ про ризики в закупівлях, але у відомстві Максима Степанова проігнорували ці попередження», - зазначили у відомстві.
«Медзакупівлі» запевняє, що у 2020 році вони «досягли показника у 80% виконаних і рекордно ефективних закупівель із загальною економією у 2,95 млрд грн коштів».
«МОЗ або переплутав, або вводить суспільство в оману з приводу поставок лікарського засобу «Тасигна»(МНН Нілотиніб). Він надійшов на склад замовника тільки 20 січня 2021 року, а то, що було на складах в грудні, було придбано однією з міжнародних організацій за кошти 2019 року», - відповіли на підприємстві.
Підприємство нагадує МОЗ, що все ще чекають документи для початку закупівель 2021 року.
Нагадаємо, Міністерство охорони здоров'я звинуватив «Медзакупівлі» в зриві закупівель ліків на мільярд. Крім того, міністр охорони здоров'я Максим Степанов пояснив, чому держпідприємство «Медичні закупівлі України» купуватиме вакцини від COVID-19 через посередника - приватну компанію«Лекхім».Мова йде про контракт з китайською компанією Sinovac на поставку 1,9 млн доз вакцин.
Також Інформатор писав, що державне підприємство «Медичні закупівлі України» відновило свою роботу.Держпідприємство отримало фінансування, але тільки на 4-5 місяців.