Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Деякі великі інвестори оцінили платформу ще нижче - на рівні $15-16 млрд
Компанія Twitter, яка зараз має назву X, відчула значну втрату в своїй вартості на 55% протягом року. Ілон Маск, який став власником платформи майже 12 місяців тому, купивши її за $44 мільярди, знизив її оцінку до $19 мільярдів. Співробітники компанії отримали акції по $45 за одиницю.
Нова оцінка вартості компанії зафіксована у внутрішніх документах. Це стало першим офіційним підтвердженням вартості X після її придбання Маском. Про це пише Verge з посиланням на джерела.
Згідно з документами, справедливу ринкову вартість акцій було встановлено радою директорів X. Маск мав намір запровадити систему винагороди для співробітників, подібну до тієї, що існує в SpaceX, де вони мають можливість продавати частину своїх акцій стороннім інвесторам.
Вид акціонерної винагороди, який пропонується співробітникам X, є обмеженими акціонерними одиницями (RSU). Ці RSU "заробляються" протягом чотирьох років і стають оподатковуваним доходом лише після "ліквідаційної події", такої як IPO або продаж компанії.
До останнього часу співробітники X не мали чіткого уявлення про реальну вартість компанії. Оцінка Маска також викликає сумніви, адже один з великих інвесторів, Fidelity, оцінює вартість X на 65% нижче, ніж на момент її придбання - на рівні $15-16 млрд.
Соцмережа анонсувала впровадження нової функції. Йдеться про аудіо- та відеодзвінки у додатку. Ілон Маск зазначив, що це поки що "рання версія", а в мережі припускають, що спілкуватися за допомогою аудіо та відео зможуть лише ті користувачі, які придбали преміум-підписку.
Також Маск розглядає можливість заблокувати доступ до своєї соцмережі користувачам у ЄС. Бізнесмен розчарований, що треба дотримуватися нових законів у сфері регулювання, які ухвалила Європейська комісія. Йдеться про Закон про цифрові послуги.
Також ми писали, що Маск планує розширити функціонал соцмережі, додавши туди можливості цифрового банкінгу та сервіс знайомств. Зміни відбудуться вже у 2024 році.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.