«Лілеї» — це про той стан, коли ти закоханий і світ стає легшим. Ніжна лірика, чіпляючий приспів і качовий біт, який одразу змушує рухатись у ритмі. Це трек, що легко заходить з першого прослуховування і залишається в голові надовго — той самий вайб, який хочеться ставити на repeat.
Проте невизнаний лідер РБ заявляє, що не відправляє на війну свої військовослужбовців
Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь бере участь у "спеціальній воєнній операції", тобто війні росії проти України. При цьому він запевнив, що мобілізацію у РБ оголошувати не планують, хоч сам Лукашенко постійно "готується до війни".
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на БЕЛТА.
"Що стосується нашої участі у спеціальній військовій операції в Україні, ми беремо участь там. Ми цього не приховуємо... Але ми нікуди не посилаємо своїх військових. Наша участь у тому, щоб не допустити поширення цього конфлікту на територію Білорусі, по-перше. По-друге, не допустити удару по Білорусі під прикриттям спеціальної військової операції з боку Польщі, Литви та Латвії. Як я казав, у спину росіянам стріляти ніхто не буде з території Білорусі. Ось наша участь", — заявив невизнаний лідер РБ.
Також Лукашенко сказав, що оголошувати мобілізацію в Білорусі немає необхідності:
"Ще раз підкреслюю: нам немає необхідності оголошувати мобілізацію. На щастя, війни на території Білорусі немає... Скільки я служу президентом, стільки я готуюся до війни. І не я придумав: "Якщо хочеш миру, готуйся до війни".
Від початку повномасштабної війни Білорусь активно бере у ній участь на боці росії. Саме з території рб в Україну зайшла частина угруповань російських військ, велися та продовжують вестись ракетні обстріли українських міст.
Що стосується останніх подій, за повідомленнями розвідки, самопроголошений президент Білорусі готує гостинну зустріч для мобілізованого в рф поповнення для армії. В країні проводиться перевірка можливостей залізниці та оперативно розшукуються приміщення для 20 тисяч військових.
Інформатор вже писав, як проходить “часткова мобілізація” в росії. А також чим часткова мобілізація в росії загрожує Україні. Крім того, ми писали, що кремль не зупиниться на 300 тисячах мобілізованих, а самі росіяни масово тікають за кордон.