"Ліверпуль" обіграв "Атлетико", РБ "Лейпциг" розділив очки з "ПСЖ" у матчах четвертого туру Ліги чемпіонів.

«Ліверпуль» забезпечив собі вихід до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

"Атлетіко", пропустивши два м'ячі і до того ж залишившись у меншості, не зміг чинити опір "Ліверпулю". РБ «Лейпциг» завдяки пенальті у компенсований час вирвав нічию у матчі з ПСЖ.

Про результати матчів групового етапу Ліги чемпіонів повідомляє Інформатор .

У середу, 3 листопада, у групах А, В, С та D відбулися матчі четвертого туру групового раунду розіграшу Ліги чемпіонів сезону 2021/22. «Шахтар», який виступає в групі D, свій поєдинок провів у першому ігровому слоті. Показавши непоганий футбол і не використавши свої моменти, «гірники» поступилися мадридському "Реалу".

У другому поєдинку групи D зустрілися міланський «Інтер», який несподівано лідирував у квартеті після трьох турів «Шериф» і чемпіон Італії. Незважаючи на достатню кількість небезпечних моментів біля воріт «Шерифа» та попадання Лоутаро Мартінеса до штанги, «Інтеру» не вдалося забити у першому таймі.

Але на 54-й хвилині гості все ж таки відкрили рахунок. Брозович прийняв м'яч біля лінії штрафного майданчика по центру і чарівно пробив у лівий нижній кут. На 66-й хвилині "Інтер" забив вдруге. Після подачі кутового з правого флангу голкіпер «Шерифа» відбив два удари по своїх воротах, але за повного потурання з боку захисників пропустив добивання від Шкріньяра. На 82-й хвилині Санчес продавив двох захисників і потужним ударом над руками голкіпера увігнав у сітку воріт "Шерифа" третій м'яч. У компенсований час Траоре відіграв один м'яч, підсолодивши господарям гіркоту поразки.

Навіть після поразки від "Інтера", "Шериф" має непогані шанси на вихід до плей-офф Ліги чемпіонів. А для третього місця у групі та продовження виступів у Лізі Європи, «Шерифу» необхідно не програти «Шахтарю» у матчі наступного туру.

У групі В відбувся поєдинок, який претендує на статус центрального у четвертому турі. На стадіоні "Енфілд" "Ліверпуль" приймав мадридський "Атлетіко". Команди грали у наступних складах.

Ліверпуль: Аліссон, Александер-Арнольд, Ван Дейк, Матіп, Цімікас, Окслейд-Чемберлен, Фабіньо, Хендерсон, Салах, Жота, Мане.

Запасні: Адріан, Келлехер, Конате, Тіаго, Фірміно, Мінаміно, Робертсон, Орігі, Філіпс, Вільямс, Мортон.

Атлетико: Облак, Тріпп'єр, Феліпе, Хіменес, Ермосо, Карасько, Корреа, Коке, Де Пауль, Фелікс, Суарес.

Запасні: Лаком, Ітурбе, Лоді, Еррера, Кунья, Врсалько, Серрано, Мартін, Вергаха.

При загалом рівній грі на початку матчу, господарі відкрили рахунок на 13-й хвилині. Александер-Арнольд подав від правого кута штрафного майданчика, а Жота з лінії воротарської головою відправив м'яч у сітку. На 21-й хвилині "Ліверпуль" забив вдруге. І знову в ролі помічника виступив Александер-Арнольд. Захисник «Ліверпуля» низом віддав пас, що розрізає, до штрафного майданчика, а Мане в дотик пробив у правий кут. На 36-й хвилині Феліпе, зриваючи атаку Ліверпуля, ззаду вдарив Мане по ногах. Арбітр без вагань показав Феліпе червону картку, і "Атлетіко" залишився у меншості.

Підганяний трибунами «Ліверпуль» не став грати на утримання рахунку і продовжував атакувати. На 48-й хвилині Жота забив у ворота "Атлетіко", але VAR зафіксував мінімальний офсайд у гравця "Ліверпуля". На 57 хвилині чи не перша атака "Атлетіко" у другому таймі закінчилася голом Суареса. Однак у гру знову втрутився VAR, скасувавши взяття воріт через офсайд. Після такого дзвіночка "Ліверпуль" став більше уваги приділяти обороні, знизивши інтенсивність атак. Більше команди не забивали, та й такий результат повністю задовольнив Ліверпуль.

У поєдинку РБ «Лейпциг» із ПСЖ господарі відкрили рахунок уже на 8-й хвилині. Через 4 хвилини Сілва не забив пенальті у ворота ПСЖ. На 21-й хвилині Вейналдум зрівняв рахунок, а потім на 39-й вивів ПСЖ уперед. Відігралися господарі завдяки влучному удару Собослаї з одинадцятиметрової позначки на другій компенсованій хвилині.

• Шериф - Інтер 1: 3 (Траоре, 90 + 2 - Брозовіч, 54, Шкріньяра, 66, Санчес, 82),
  • Реал - Шахтар 2:1 (Бензема, 14, 61 – Фернандо, 39)

Турнирная таблица ЛЧ. Группы А-D

Турнірна таблиця ЛЧ Групи А-D

4 листопада відбудуться матчі четвертого туру Ліги Європи та Ліги конференцій, у тому числі "Зоря" - ЦСКА Софія. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про хід поєдинку «Динамо» - «Барселона» та підсумки матчів четвертого туру Ліги Чемпіонів, а також про результати поєдинків українців хокейної ліги та баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .