"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Виробники зброї живуть із фундаментальною дилемою
Оборонні компанії на Заході потребують двох років для виробництва достатньої кількості боєприпасів для України. Західні країни зіштовхуються з необхідністю одночасно збільшувати військове постачання Україні та нарощувати свої оборонні арсенали.
Про це йдеться у матеріалі The Financial Times. Союзники України стають перед дилемою виробництва у час невизначеності щодо власного майбутнього.
"Виробники зброї живуть із фундаментальною дилемою: у мирний час, коли їм потрібен постійний потік контрактів, у політиків немає стимулу витрачатися на зброю. Однак у періоди нестабільності витрати на оборону зростають, що призводить до повного портфеля замовлень, але тривалих затримок, оскільки компаніям бракує кваліфікованих працівників для заповнення ланцюжка постачання", - ідеться в матеріалі.
Видання відзначає, що у мирний час політики мало стимульовані витрачатися на зброю, але під час нестабільності витрати на оборону різко зростають. Це веде до переповненого портфеля замовлень і подальших затримок у виробництві через брак кваліфікованих працівників та перебої у ланцюжку постачання.
У матеріалі відзначається, що такі затримки є вкрай проблематичними для тих, хто знаходиться на передовій. За словами одного із керівників, оборонним компаніям Заходу знадобиться два роки, щоб забезпечити українських солдатів боєприпасами на рівні з окупантами.
Найбільше німецьке оборонне підприємство Rheinmetall будує новий завод у своїй країні. На ньому вготовлятимуть боєприпаси для безперебійного постачання в Україну. Темпи будівництва рекордно швидкі - керівництво розуміє потреби фронту і не хоче зволікати.
Паппергер зауважив, що співпраця між політиками й збройною промисловістю стала ефективнішою. На його думку, попри проблеми, багато чого змінилося на краще у військових закупівлях.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.