"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Виробники зброї живуть із фундаментальною дилемою
Оборонні компанії на Заході потребують двох років для виробництва достатньої кількості боєприпасів для України. Західні країни зіштовхуються з необхідністю одночасно збільшувати військове постачання Україні та нарощувати свої оборонні арсенали.
Про це йдеться у матеріалі The Financial Times. Союзники України стають перед дилемою виробництва у час невизначеності щодо власного майбутнього.
"Виробники зброї живуть із фундаментальною дилемою: у мирний час, коли їм потрібен постійний потік контрактів, у політиків немає стимулу витрачатися на зброю. Однак у періоди нестабільності витрати на оборону зростають, що призводить до повного портфеля замовлень, але тривалих затримок, оскільки компаніям бракує кваліфікованих працівників для заповнення ланцюжка постачання", - ідеться в матеріалі.
Видання відзначає, що у мирний час політики мало стимульовані витрачатися на зброю, але під час нестабільності витрати на оборону різко зростають. Це веде до переповненого портфеля замовлень і подальших затримок у виробництві через брак кваліфікованих працівників та перебої у ланцюжку постачання.
У матеріалі відзначається, що такі затримки є вкрай проблематичними для тих, хто знаходиться на передовій. За словами одного із керівників, оборонним компаніям Заходу знадобиться два роки, щоб забезпечити українських солдатів боєприпасами на рівні з окупантами.
Найбільше німецьке оборонне підприємство Rheinmetall будує новий завод у своїй країні. На ньому вготовлятимуть боєприпаси для безперебійного постачання в Україну. Темпи будівництва рекордно швидкі - керівництво розуміє потреби фронту і не хоче зволікати.
Паппергер зауважив, що співпраця між політиками й збройною промисловістю стала ефективнішою. На його думку, попри проблеми, багато чого змінилося на краще у військових закупівлях.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.