"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Литва допоможе забезпечити добробут та інтеграцію вимушених переселенців
У понеділок, 4 грудня, міністерка фінансів Литви Гінтаре Скайсте та голова Банку розвитку Ради Європи (БРРЄ) Карло Монтічеллі уклали угоду про допомогу Україні. У Вільнюсі вирішили, що Литва спрямує до Українського фонду солідарності Банку розвитку Ради Європи для відновлення один мільйон євро.
Про литовську допомогу пише LRT. БРРЄ надасть підтримку вимушеним переселенцям та сприянню відновленню України.
"Ми розглядаємо цей власний внесок як частину ширшої стратегії. Литва виділила понад 1,9% ВВП на підтримку України через різні інструменти фінансової та прямої підтримки. Це один із найвищих показників взагалі серед усіх країн, які надають допомогу Україні", - заявила Скайсте після підписання договору.
У виданні пишуть, що кошти фонду спрямують на задоволення різних соціальних потреб, які трапились через війну. Зокрема йдеться про забезпечення добробуту та інтеграції вимушених переселенців. Частина суми піде на відновлення соціальної інфраструктури регіонів України.
За словами міністерки, основна увага фонду буде надходити на соціальну та медичну інфраструктуру України. Зокрема на реконструкцію житлових будинків.
Інформатор писав, що Литва зацікавлена співпрацювати з Україною в галузі оборони. Зокрема, йдеться про спільні дослідження та розробки у сфері оборонної промисловості. Київ та Вільнюс розвивають партнерство в цьому напрямку.
Зазначається, що візит чиновника мав місце впродовж 29-30 листопада. Джигир зустрівся з міністром оборони Литви Арвідасом Анушаускасом, його заступницею Монікою Тучкуте, а також канцлером Міноборони Крістіною Дівятніковайте.
В українському МО повідомляють, що під час зустрічі заступник міністра надав інформацію щодо реформування системи оборонних закупівель Міноборони України та боротьби з корупцією у цій сфері. Він наголосив, що для нового очільника відомства Рустема Умєрова це питання є принципово важливим.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.