Курс валют в Україні на 22 березня: євро виріс у ціні

Читать на русском

Офіційний курс долара тримається на рівні 36,56 гривні

Читать на русском
НБУ
Євро подорожчав на 28 копійок

Офіційний курс долара тримається на рівні 36,56 гривні

На середу, 22 березня, Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс долара на рівні 36,56 гривні. Він тримає позицію. Вартість євро зупинилася на рівні 39,42 гривні. 

Про це свідчать дані на сайті регулятора. Євро виріс у ціні на 28 копійок.

Курси валют НБУ на 22 березня:

  • 1 долар — 36,56
  • 1 євро — 39,42
  • 1 польський злотий — 8,39
  • 1 швейцарський франк — 39,55
  • 1 юань — 5,31.

Вартість євро та долара станом на 22 березня
Вартість євро та долара станом на 22 березня

Яким буде курс долара цього тижня

Цього тижня з високою ймовірністю курс валюти буде в діапазоні 38,3 – 39,1 гривні за долар. Такий прогноз зробила банкірка Анна Золотько для "24 каналу". За її словами, до початку цього тижня готівковий курс гривні стабілізувався в межах 38,75 – 38,85 гривні за долар. Наразі він утримується в цьому діапазоні.

"Цього тижня з високою ймовірністю варто очікувати на різнонаправлений рух курсу. При цьому вартість американської валюти, на мою думку, знаходитиметься в діапазоні 38,3 – 39,1 гривні за долар", - заявила Золотько.

Вона пояснила, що курсова корекція, яка розпочалася від понеділка, була спричинена невеликим зростанням попиту після доволі тривалого та глибокого зниження вартості долара на готівковому ринку. Однак говорити про ажіотаж на ринку жодних підстав немає.

"Різниця між курсами купівлі та продажу американської валюти, навіть попри зміну тренду, залишається вкрай низькою, на межі рентабельності. Це, з одного боку, свідчить про відсутність більш-менш серйозних дисбалансів на ринку, а з іншого – про ймовірність курсового розвороту будь-якої миті", - підкреслила Золотько.

Нагадаємо, в Україні стали менше підробляти гроші. Крім того, в трьох країнах більше не будуть міняти гривні на євро.

Також Інформатор писав, чи варто очікувати в Україні банкрутство низки банків. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.