Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Банк займає 2 місце на ринку POS-кредитування і восьме місце в росії на ринку кредитних карт
Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) у четвер, 4 травня, внесло угорський OTP Bank до переліку міжнародних спонсорів війни. Причина - принципова позиція керівництва банку продовжувати діяльність в росії та фактичне визнання ним квазі-утворень "ДНР"/"ЛНР", а також надання російським воєнним злочинцям пільг у кредитуванні.
Про це повідомляє пресслужба НАЗК.
"OTP входить до числа 50 найбільших банків росії, а по низці напрямків входить до лідерів ринку. Він обслуговує понад 2,2 млн клієнтів і представлений більше ніж в 1 850 населених пунктах держави-терориста, що підкреслює його важливість для економіки Росії, яка бореться з санкціями Заходу та намагається їх обійти", - йдеться у повідомленні.
У НАЗК зазначають, що банк займає 2 місце на ринку POS-кредитування і восьме місце в росії на ринку кредитних карт. Російський ОТП Банк залишається одним з провідних банків на російському ринку фінансових послуг навіть після вторгнення рф в Україну. У звітах компанії за 2021 рік вказано, що чистий прибуток російського банку склав 37,6 млрд форинтів, або 7,6% від сукупного прибутку групи.
"Банк також надає пільгові умови кредитування російським військовим. Так, зазначається, що росіяни, призвані на військову службу за мобілізацією або за контрактом, а також їхні сім’ї можуть подати заяву на надання відстрочки платежів за кредитами та позиками. При цьому, банки посилаються на закон рф від 7 жовтня 2022 року №377-ФЗ, фактично визнаючи так звані Донецьку та Луганську народні республіки", - повідомляють у НАЗК.
Нещодавно НАЗК внесло до "чорного списку" китайську корпорацію Xiaomi Corporation, яка виробляє побутову техніку, планшети, смарт-годинники, програмне забезпечення, електросамокати, електровелосипеди та багато іншого.
Австрійська банківська група Raiffeisen Bank International - теж тут. Як повідомляв Інформатор, раніше до цього ж переліку потрапив російський "Ашан", який є "дочкою" французького Auchan Holding, та німецька корпорація Metro Cash & Carry, яка теж має сітку супермаркетів "Метро" в Україні.
Загалом у списку міжнародних спонсорів війни - 23 компанії. І він постійно поповнюється, адже не всі власники великого бізнесу переймаються тим, що заробляють гроші на убитих українцях.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.