RU
Головна
Україна
Події
15:59, 13 Червня
Информатор UA

Интро

Країни «Великої сімки» (G7) виділять бідним країнам понад два мільярди доз вакцин від коронавірусу. Велика частина доз буде розподілена по каналах міжнародного механізму COVAX. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на DW. Основне фінансування забезпечать провідні західні індустріальні країни, особливо, Євросоюз, свідчить копія проєкту заключного комюніке саміту G7 в британському графстві Корнуолл. Так, з лютого отримані обіцянки щодо фінансування або постачання одного мільярда доз вакцин. До цього числа входять майже півмільярда доз, обіцяних США на період 2021–2022 років, і 100 млн доз, що виділяються  Великою Британією. На відміну від Євросоюзу, США лише зараз дозволили експорт вакцин. «Ми працюємо з приватним сектором, країнами G20 й іншими державами, щоб найближчими місяцями ще більше збільшити ці цифри», — сказано в проєкті заключного комюніке саміту G7. У самих країнах «Великої сімки» до кінця року буде вироблено на експорт ще 700 млн доз вакцин. Половина з них призначена для країн, що не входять до G7. Нагадаємо, в Україні вже працюють понад 50 центрів вакцинації. Число вакцинованих людей зростає. Також Інформатор писав, що Україна за останню добу стала другою в Європі за смертністю від коронавірусу. А за кількістю нових заражень наша країна займає 6 місце. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Країни G7 виділять бідним країнам понад 2 млрд доз COVID-вакцин

Читать на русском
Країни G7 виділять бідним країнам понад 2 млрд доз COVID-вакцин

Більшу частину передадуть через COVAX

Країни «Великої сімки» (G7) виділять бідним країнам понад два мільярди доз вакцин від коронавірусу. Велика частина доз буде розподілена по каналах міжнародного механізму COVAX.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на DW.

Основне фінансування забезпечать провідні західні індустріальні країни, особливо, Євросоюз, свідчить копія проєкту заключного комюніке саміту G7 в британському графстві Корнуолл.

Так, з лютого отримані обіцянки щодо фінансування або постачання одного мільярда доз вакцин. До цього числа входять майже півмільярда доз, обіцяних США на період 2021–2022 років, і 100 млн доз, що виділяються  Великою Британією. На відміну від Євросоюзу, США лише зараз дозволили експорт вакцин.

«Ми працюємо з приватним сектором, країнами G20 й іншими державами, щоб найближчими місяцями ще більше збільшити ці цифри», — сказано в проєкті заключного комюніке саміту G7.

У самих країнах «Великої сімки» до кінця року буде вироблено на експорт ще 700 млн доз вакцин. Половина з них призначена для країн, що не входять до G7.

Нагадаємо, в Україні вже працюють понад 50 центрів вакцинації. Число вакцинованих людей зростає.

Також Інформатор писав, що Україна за останню добу стала другою в Європі за смертністю від коронавірусу. А за кількістю нових заражень наша країна займає 6 місце.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.