“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
14 червня 2023 року КП «Плесо» оголосило торги щодо підсипки піску і планування пляжної території в Києві. Навіщо витрачати кошти, якщо у столиці не планують відкривати пляжний сезон?
На 7 пляжів у Києві планують підвезти 11 тисяч 810 тонн піску. Його планують доставити баржами та вантажними авто.
Про це йдеться у повідомленні на сайті державних закупівель Prozorro.
Цей пісок планується розподілити на 49 тис. 488 м кв. територій київських пляжів. В тендерній документації йдеться про те, що оновлять територію 7 місць відпочинку:
До 11 години ранку 22 червня 2023 року КП «Плесо» приймає пропозиції від учасників. Торги мають відбутися 23 червня о 12:30.
До цього підприємство провело торги щодо перевірки якості питної води, піску та ґрунту на київських пляжах. За результатами тендеру 17 травня цього року уклали договір на 292 тисячі гривень з єдиним учасником – «Київським міським центром контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України».
Нагадаємо, що в Києві діє заборона на відвідування пляжів через відсутність там укриттів.
«На тлі постійних атак ворога на столицю киянам і гостям міста наполегливо радять поки не відвідувати пляжі. На пляжах та зонах відпочинку захисні споруди не передбачені. Під час повітряної тривоги слід неухильно дотримуватись вимог безпеки та перебувати в укриттях», - процитувала пресслужба заступника голови Київради Петра Пантелеєва.
Минулого року КП «Плесо» теж проводило дослідження води поверхневих водойм та питної води на пляжах. Тоді це назвали роботами у штатному режимі. Окремо обстежували дно на наявність плавучих мін.
Навіщо тоді витрачати кошти на те, чим кияни не зможуть користуватися? Поки відповіді на це питання немає.
Інформатор писав, що думають кияни про вручення повісток на пляжах.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.