Немає сховищ та укриттів: пляжний сезон у Києві цього літа не відкриють

Читать на русском

Відповідне рішення ухвалила Рада оборони міста Києва

Читать на русском
пляж Київ
Традиційний відпочинок на березі Дніпра може на час війни є небезпечним/Фото: Вечірній Киїів

Відповідне рішення ухвалила Рада оборони міста Києва

У столиці України не планують відкривати пляжний сезон-2023. Киянам та гостям міста рекомендують утриматись від відвідування пляжів та зон відпочинку на березі Дніпра. Адже під час повітряної тривоги там немає куди заховатися від російських дронів та ракет. 

Про це пише Київська міська військова адміністрація. 

"Громадянам радять поки утриматись від відвідувань пляжів та зон відпочинку, оскільки відсутні укриття і сховища. Відповідне рішення ухвалила Рада оборони міста Києва. На пляжах та зонах відпочинку захисні споруди не передбачені. Під час повітряної тривоги слід неухильно дотримуватись вимог безпеки та перебувати в укриттях", - йдеться у повідомленні. 

А як щодо моря? 

У соцмережах шириться інформація, що Одеса попри заміноване море прийме цього року відпочивальників. Проте, у міській раді цю інформацію спростовують. Кажуть, що повідомлень про підготовку до відкриття муніципальних пляжів не було. Офіційного рішення, чи дозволять місцевим та гостям міста відпочивати на узбережжі Чорного моря у місті та області немає. Ймовірно, що пляжний сезон не відкриють або ж він буде дуже обмеженим. 

Така ж ситуація у Криму. Речниця Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк порадила мешканцям Криму не сподіватись цього літа на відпочинок на пляжі, а починати звикати до дискомфорту. Гуменюк нагадала, що на окупованих територіях майбутній сезон вже оголошено "сезоном бавовни, а не просто курорту". 

Як писав Інформатор, Рада оборони міста Києва внесла зміни у роботу наземного транспорту. Від 22 травня під час оголошення повітряної тривоги він довозитиме пасажирів до найближчого укриття.  

Ми також повідомляли, що у метро Києва змінили графік поїздів. Інтервали між ними скоротили, і це стосується кожної лінії. Тепер час очікування потяга в години пік буднями становить 3-4 хвилини, а у міжпікові періоди - 6-8 хвилин. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.