"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
Старі фото вміють говорити голосніше за нас і саме на них ми справжні - такі малі, щирі й беззахисні, ще не знаємо хто зрадить, кого втратимо і скільки всього доведеться пережити. Переглядаючи їх розумієш, що пройшов вже доволі довгий шлях, але наскільки вже став сильнішим.
Ув'язнені отримали королівське помилування
Король Таїланду помилував 9 українців, які перебували у виправних колоніях. Зараз 6 людей вже повернулися до України.
Про це повідомила уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денисова, - передає Інформатор .
«З нагоди національного Дня Таїланду всі без винятку ув'язнені громадяни України отримали королівське помилування - двоє отримали помилування у вигляді зменшення термінів покарання на 1/6 від актуального терміну ув'язнення (без урахування проведеного у в'язниці часу), 1 людина - на 1/2, а 6 громадянам України були скорочені терміни, і вони звільнені від подальшого покарання», - зазначила Денисова.
Зараз 6 людей вже повернулися до України, однак в королівстві Таїланд залишаються в ув'язненні троє громадян.
Нагадаємо, король Таїланду помилував 16 українців,семеро з яких були повністю звільнені з-під варти. Крім того, до України повернулися 6 моряків,яких більше місяця тримали в полоні пірати.