"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Складання повноважень за власним бажанням підтверджується в залі парламенту
Ходять численні чутки, що багато народних депутатів фракції "Слуга народу" хочуть скласти мандати. Проте реальних звернень із цього приводу не спостерігається. Відмова від депутатських повноважень за особистою заявою має бути схвалена під час голосування в залі парламенту.
Про це заявив перший віцеспікер Верховної Ради Олександр Корнієнко в коментарі hromadske. За його словами, складання депутатських повноважень за власним бажанням підтверджується в залі Верховної Ради. Однак, доти, доки парламент не проголосував, депутати є чинними, навіть якщо вони не відвідують засідання.
Варто зазначити, що наприкінці 2023 року фракційне ядро, яке складалося зі 170-180 депутатів, забезпечувало злагоджену роботу "слуг". Однак до березня 2024 року воно скоротилося до 150 осіб. Керівництво фракції намагається згуртувати своїх депутатів і налагодити роботу, але поки що без видимого успіху.
У березні видання "Українська правда" повідомило, що одразу кілька десятків народних депутатів від "Слуги Народу" висловили керівництву фракції бажання скласти мандати. Основна причина - відсутність мотивації. Тоді зазначалося, що голова фракції Давид Арахамія, віцеспікер Олександр Корнієнко та перший заступник голови фракції Андрій Мотовиловець по черзі збирали підгрупи фракції, включно з депутатами, які рідко з'являються в Раді. Повідомлялося, що керівництво фракції "Слуга народу" намагається утримати ситуацію, зібравши своїх депутатів, щоб об'єднати і налагодити роботу фракційного ядра.
Як заявляв в січні голова Верховної Ради Руслан Стефанчук в інтерв’ю для агенції Інтерфакс-Україна, депутатів, які працюють в українському Парламенті залишилось 401. Це найнижчий показник в історії Верховної ради України.Спікер каже, що довиборів під час воєнного стану не буде. За словами Стефанчука, відповідно до законодавства, довибори в Україні не будуть проводитись час воєнного стану. Тобто це той склад, із яким буде допрацьовувати скликання Верховної Ради України. Водночас він каже, що у період воєнного стану Парламент має залишатись легітимним і робочим.
Ще в січні "Інформатор" писав, що фракція "слуг" ризикує розсипатися. На той час, згідно з офіційною інформацією від того ж Арахамії, з неї хотіли піти 17 нардепів. Це на додачу до тих, хто вже пішов раніше чи був звільнений з рядів фракції. Сам Арахамія тоді прямо казав, що парламент "наближається до великої кризи". До того ж у Раді вже й так на 50 депутатів менше, ніж потрібно згідно з законом.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.