Контроль якості в мережі аптек “АНЦ” – гарантія безпечної турботи про здоров’я

Читать на русском

На сьогодні мережа аптек “АНЦ” налічує понад 32 тисяч товарів

Читать на русском
Аптека "АНЦ"
Аптека "АНЦ"

На сьогодні мережа аптек “АНЦ” налічує понад 32 тисяч товарів

Ключова місія мережі аптек “АНЦ” – допомагати людям жити більш здоровим і кращим життям, забезпечуючи їх якісними медичними послугами та медикаментами. Кожна аптека “АНЦ” важливий та надійний ланцюжок постачання ліків, медичних товарів та товарів для здоров’я до пацієнтів. 

На сьогодні мережа аптек “АНЦ” налічує понад 32 тисяч товарів. Тож вкрай важливо забезпечити не тільки наявність необхідних товарів в кожній аптеці, а й систему гарантованого контролю якості кожної одиниці, яка потрапляє до рук споживача. Завдяки ретельно створеній та багатокроковій системі контролю, а також детальним вимогам до кожного етапу – якість товарів, що пропонуються споживачу в аптеках “АНЦ” відповідає усім законодавчим та технічним вимогам. Такий підхід гарантує безпеку вживання ліків для здоров'я споживача, звісно, якщо він строго дотримується інструкцій, порад лікаря та не займається самолікуванням. 

Контроль якості в мережі аптек “АНЦ” – гарантія безпечної турботи про здоров’я 1

Процес контролю починається ще з взаємодії з постачальниками та виробниками. В аптеках “АНЦ” пропонуються товари виробництва України та усіх країн - лідерів фармацевтичного виробництва. Для всіх партнерів існують однакові вимоги та оцінка надійності забезпечення якості товарів. По-перше, кожен партнер повинен мати повний та актуальний по термінах дії пакет документів: дозволи, сертифікати, ліцензії на виробництво та дистрибуцію/ лікарських засобів. По-друге, кожен вид товару повинен мати супровідну документацію згідно з усіма вимогами державних органів контролю. Також завжди моніторяться загальні рейтинги компаній на світовому фармацевтичному ринку. Якщо компанія має в минулому або отримала поганий репутаційний кейс – співпраця з таким партнером вже “під питанням”.

Наступний етап контролю – моніторинг якості зберігання продукції на складах мережі та в аптеках “АНЦ”. Співробітники відділу контролю слідкують за дотриманням температурних та технічних умов зберігання згідно з вимогами виробника. Також відстежуються оновлення в правовому та ліцензійному законодавстві України. статуси компаній-партнерів. Додатково, безпосередньо в аптеках, проходять перевірки за механікою “таємний покупець”. 

Контроль якості в мережі аптек “АНЦ” – гарантія безпечної турботи про здоров’я 2

Окремою ланкою виступає моніторинг під час будь-яких переміщень товару. Контроль якості проходять товари при отриманні партії на склади, відправленні товарів до аптек, та при прийманні товарів в аптеках відповідальним за якість персоналом. Кожна продукція перевіряється на термін придатності, цілісність пакування, наявність супровідної документації, сертифікатів та дозволів. Посилена увага приділяється дотриманню умов транспортування та зберігання товару за визначеними виробником умовами температури, вологості та освітлення.

Звісно, що клієнти мережі аптек “АНЦ” мають прозорий доступ до інформації. На прохання споживача аптека може надати інформацію про джерело надходження будь-яких ліків та товарів для здоров’я, що представлені в аптеці, а також документи, що підтверджують якість і справжність. Для цього необхідно звернутись з запитом у службу підтримки за телефоном 5900.

Контроль якості в мережі аптек “АНЦ” – гарантія безпечної турботи про здоров’я 3

Турбота про якість та безпечність ліків не закінчується межами аптек “АНЦ”. Фармацевти завжди наголошують на умовах та термінах зберігання при передачі препаратів клієнтам. Додатково, з  клієнтами мережі аптек “АНЦ” проводиться періодична інформаційна робота з нагадування про важливість дотримання умов та термінів зберігання препаратів у домашніх умовах.

Здоров'я нації невіддільне від якості лікарських засобів, які вона використовує. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.