Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Серед безпілотників – розвідувальні та ударні
Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров показав 1700 нещодавно придбаних безпілотників. Вони поповнять “Армію дронів”.
Відповідний допис він опублікував у Telegram. Серед безпілотників – розвідувальні та ударні.
“Підтримуємо контрнаступ — відправляємо на фронт 1700 безпілотників. Серед них — ударні та розвідувальні коптери. "Пташки" зі штучним інтелектом”, – заявив Федоров.
За словами міністра, штучний інтелект в БПЛА допоможе ефективно розпізнавати ворожі цілі, щоб потім знищувати їх. Усі безпілотники придбані у межах державної програми "Армія дронів".
Проєкт “Армія дронів” існує вже рік. 24 березня міністр цифрової трансформації Михайло Федоров оголосив про запуск масового виробництва безпілотників для потреб українських Сил оборони. Водночас міністр освіти Оксен Лісовий запропонував, щоб українські діти виробляли FPV-дрони на уроках праці.
У період з 17 по 24 липня ударні підрозділи знищили 101 одиницю техніки окупантів на мільйони доларів. Завдяки БПЛА у ворожих військ мінус 21 танк, 36 бойових броньованих машин та 18 опорних пунктів. Захисників продовжують посилювати технологіями.
Нещодавно наші розробники представили новий морський дрон MAGURA V5. Його розробкою займається державне підприємство “СпецТехноЕкспорт”. Цей морський автономний охоронний дрон називають надводним безпілотним кораблем нового покоління. Він може може проводити патрулювання, розвідку, пошукові та протимінні роботи, а також – бойові місії. Водночас, він швидко та маневрено пересувається та зберігає максимальну непомітність завдяки дизайну.
Крім цього, нещодавно у The Washington Post заявили, що в Україні тестують FPV-дрони зі штучним інтелектом. Вони можуть захоплювати ціль та переслідувати до удару, навіть якщо зв’язок з оператором було втрачено. Таким чином, він може працювати навіть в умовах радіоелектронного придушення.
Нагадаємо, що Уряд ухвалив постанову про виробництво боєприпасів для БПЛА в Україні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.