Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Постанова скасовує бюрократичні процедури та спрощує виробництво в Україні
Кабінет міністрів під час засідання ухвалив постанову про безпілотні літальні апарати. Йдеться про виробництво, закупівлі та постачання боєприпасів і бойових частин для них.
Про це повідомляє пресслужба уряду. Наголошується, що це має дати поштовх для формування ринку та масового виробництва боєприпасів в Україні, щоб швидко забезпечувати потреби військових.
Згідно новій постанові, на виробників очікують такі зміни:
“Раніше виробництво боєприпасів було складним та малодоступним в Україні. Нові виробники майже не з’являлися на ринку. Адже необхідно було близько року, щоб допустити боєприпаси до експлуатації. Зокрема, юридично здійснити багато процедур: зібрати документи, отримати ліцензії та пройти перевірки”, – підкреслили у повідомленні.
Ця постанова скасовує бюрократичні процедури, а також спрощує виробництво в нашій країні. Кабмін очікує, що кількість виробників зросте в кілька разів.
“Уже маємо подібний кейс з розвитком масового виробництва БПЛА в Україні. Так, на початку запуску проекту Армія дронів усього 7 українських виробників БПЛА могли отримувати державні контракти. Зараз до експлуатації допущено ще 40 БпЛА. Ще 178 виробників — у процесі проходження всіх процедур”, – додали у КМУ.
Державний концерн "Укроборонпром" вразив своїм новим досягненням. Розроблений об'єднанням багатопрофільних підприємств український дрон був успішно запущений. Згідно з повідомленням речниці концерну Наталії Сад, цей безпілотний апарат зумів досягти вражаючої дальності ураження - 1000 кілометрів.
Також вітчизняний ударний БПЛА пройшов тестування військовими й вже працює по ворогу в зоні бойових умов, каже один з ініціаторів розробки українського бойового дрону підприємець Юрій Голик. Дрон обладнаний двома камерами й може використовуватися одночасно, як ударний дрон і як фронтовий розвідник. Одна з камер може рухатися на 90 градусів. Це дозволяє оператору здійснювати більш точні скидання боєприпасів по першій лінії противника, особовому складу, бліндажам, укріпленням, вогневим точкам, автомобілям, бронетехніки тощо.
Нагадаємо, навесні "Укроборонпром" показав нові осколкові бомби для безпілотників. ДК опублікував фото своїх новинок.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.