“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Відеоробота з елементами танцювального батлу, де співачка зібрала талановитих хореографинь, які вдало вплели музичні сенси у танець. А також, кожна з дівчат “закохалась” у головного героя кліпу, який бачив сенс лише у єдиній.
Виробники безпілотників без зайвої бюрократії зможуть налагодити масове виробництво дронів, які необхідні для ЗСУ.
Після атаки українських дронів на Сімферополь, в Україні 24 березня офіційно запустили масове виробництво безпілотників для потреб ЗСУ, підтримуючи старт історичною постановою, яка прискорить створення та постачання дронів на фронт.
Для старту виробництва українських дронів координаційний штаб працював із всіма українськими виробниками безпілотних літальних апаратів, щоб розв'язувати проблеми та підвищити ефективність. Державні органи, такі як Міноборони, Мінекономіки, Мінстратегпром також приєдналися до зусиль.
"Сьогодні Уряд дав старт масовому виробництву дронів в Україні. Ухвалено дійсно історичну постанову для перемоги, яка значно прискорить створення та постачання вітчизняних дронів на фронт, і головне — створить умови для стрімкого розвитку українського мілтек", - повідомив віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
Зазначається, що рішення сприятиме розвитку українських виробників, дозволить їм реінвестувати прибуток та конкурувати з провідними іноземними компаніями.
Постановою також змінюють підхід до бізнесу з виробництва безпілотників в Україні з боку держави.
Приміром, раніше прибуток від продажу іноземних складників становив лише 1%, тоді як від продажу власних товарів та послуг - 30%. Регуляція гальмувала розвиток українських виробників, стимулювала їх переїзд за кордон або підштовхувала порушувати правила.
Тепер такий підхід залишився у минулому. Для розвитку виробництва безпілотників держава збільшила частку прибутку до 25%.
"Місяць тому ми вже прибрали проблему щодо експертного контролю товарів подвійного призначення, ухваливши fast-track для дронів. А зараз можемо офіційно сказати, що проєкт Армія дронів з умовно волонтерського переріс у масштабну державну програму підтримку розвитку вітчизняного ринку БПЛА. Це прямий шлях до перемоги та збереження життя захисників і захисниць", - додав Федоров.
Україна вже зараз на фронті випробовує потужні дрони Punisher або "Каратель". Це український безпілотник, який за своїми технічними характеристиками не має аналогів у світі.
До війни цей найменший і найлегший ударний дрон успішно виконав близько 120 місій, здатних завдати ударів по захищених об'єктах ворога у глиб до 40 кілометрів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.