“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Зберігати Книгу пам'яті планують в Меморіальному комплексі
Мінветеранів працює над створенням книги пам'яті добровольців і запрошує громадськість до обговорення змін, які будуть внесені.
Про це повідомляє Інформатор,посилаючись на прес-службу міністерства .
"Запрошує громадськість до обговорення проекту положення про книгу пам'яті добровольців-захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України", - заявили в міністерстві.
Згідно з проектом, занесення відомостей до Книги пам'яті буде здійснюватися рішенням спеціальної комісії, створеної при Міністерстві у справах ветеранів України. Внесення до книги пам'яті відомостей про полеглих добровольців є публічним визнанням їх подвигів та героїчних вчинків.
Зберігати Книгу пам'яті планують в Меморіальному комплексі, розташованому на території Міністерства оборони України.
Пропозиції можна надсилати до 5 жовтня 2020 року. Ознайомитися з проектом Книги пам'яті можна за посиланнямі .
Нагадаємо, Книга пам'яті - це книга, де враховані всі бойові та більшість не бойових втрат, які понесла Україна в зоні проведення АТО і ООС. Заснована 22 липня 2014 року, за станом на 13 травня 2020 на книгу внесені 4310 загиблих.
Крім того, в Слов'янську провели ексгумацію тіл загиблих під час бойових дій у 2014 році.
Раніше Інформатор писав, що на Донбасі загинув український військовий .