"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Як розповів Кличко, рішення про ремонт Дегтярівського мосту прийняли ще до війни, адже він перебував у аварійному стані
Мер Києва Віталій Кличко наполягає, що компанія-підрядник, яка займається реконструкцією Дегтярівського мосту має великий досвід й гарну репутацію. Комісія має зробити висновок щодо обвалу конструкції 30 вересня. Серед імовірних причин аварії можуть бути людський фактор, брак матеріалів чи недбалість
Як сказав Кличко в ефірі телеканалу "Київ", ще перед війною прийняли рішення відремонтувати Дегтярівський міст. Адже він перебував у аварійному стані та несе небезпеку.
Він запевнив, що компанія "Ковальська", яка виробляла балки для мостового переходу, має досить гарну репутацію. А компанія, яка займається реконструкцією шляхопроводу, працює з 2005 року, налічує майже 3 тисячі працівників і 800 одиниць техніки. За словами Кличка, вона входить до п'ятірки найбільших компаній в Україні й такі роботи вона неодноразово виконувала.
"Сподіваюсь, що на цьому тижні комісія дасть чіткий висновок, що сталося. І нам також, тому що цікаво, що це - людський фактор, брак матеріалів чи недбалість. Побачимо. Додаткових витрат з бюджету не буде, компанія своїм коштом усуне всі недоліки й зробить все, щоб здати цей об'єкт до кінця цього року чи на початку наступного року", - додав Кличко.
Дегтярівський міст у Києві, який обвалився 30 вересня під час початкових монтажних робіт, будувала одеська компанія, перевіряла роботи – харківська. Згідно з умовами угоди, збитки має покрити підрядник. Їхня загальна сума сягає менш як 21 мільйон гривень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.