"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
У Києві планують впровадити пересадковий квиток для пасажирів громадського транспорту
Віталій Кличко відповів на петицію з пропозицією запровадити в Києві єдиний пересадний квиток на 90 хвилин у громадському транспорті. Міському голові така ініціатива сподобалася.
Відповідь мера столиці з'явилася на офіційній сторінці петиції. Зазначається, що мер Віталій Кличко підтримав ідею впровадження системи пересадкового квитка в громадському транспорті Києва тривалістю 90 хвилин. Відомо, що ця ідея в майбутньому буде реалізована київською міською владою.
При цьому на сторінці з петицією вже вказано, що міський голова передав цю петицію заступнику голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень. Це значить, що ця ініціатива буде опрацьована. Точних дат поки що не називають.
Слід нагадати, що автор петиції висловив таку думку: підприємство "Київпастранс" неспроможне забезпечити передбачуваність свого громадського транспорту. Через це, сказано в тексті ініціативи, інтервал руху громадського транспорту збільшується. На деяких маршрутах інтервал може бути й до години. Серед причин, зокрема, також і сигнали повітряної тривоги.
Саме тому була запропонована ідея з пересадковим квитком на 90 хвилин. Адже це може допомогти людям швидше дістатися до потрібного місця, оскільки на певних ділянках маршрути громадського транспорту схожі (тобто, можна просто пересісти і зекономити свій час).
Сенс такого квитка в тому, що пасажир може проїхати у двох видах транспорту, але заплатити як за одну поїздку. Скористатися таким квитком можна впродовж 30 хвилин від валідації (в столиці, судячи з відповіді мера, термін буде продовжено до 90 хвилин). При пересадці на інший маршрут новий проїзний талон вже буде нульовим. Важливо також пам'ятати, що це стосується комунального транспорту: тролейбуси, трамваї тощо. У випадку з таксі така система не працює.
У столиці правоохоронці будуть зупиняти громадський транспорт під час повітряних тривог. Зазначається, що основна мета таких заходів – безпека громадян. При цьому в КМДА підкреслили, що понад 80% столичних зупинок обладнані або мають біля себе хоча б підземні переходи для того, щоб їх використовувати для захисту.
В Україні за рік вартість проїзду в громадському транспорті зросла на 20%. Такими даними поділилися в Державній службі статистики. Експерти зазначили, що вартість одноразового квитка в середньому виросла до 8,6 гривень. Слід зауважити, що йдеться про комунальний транспорт (тролейбуси, трамваї, метро).
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.