“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Земельна ділянка під стадіоном перебуває у власності Укргазбанку, який має намір найближчим часом виставити її на продаж
Мешканці Києва вимагають від столичної влади захистити від забудови стадіон "Арсенал". Боротьба за цей об'єкт триває вже декілька років, а нещодавно стало відомо, що землю стадіону хочуть продати з аукціону.
Петиція з вимогою викупити стадіон "Арсенал" по вулиці Михайла Грушевського, 26 вже зареєстрована на сайті КМДА. Її автором став журналіст Володимир Фомічов, який пояснив, що цільове призначення земель стадіону змінили ще у 2006 році, під час зміни Генплану столиці. Тоді землі стадіону змінили зі статусу "рекреаційного спорту" до багатоповерхової забудови.
Журналіст вимагає, щоб влада Києва викупила землі та майно "Арсеналу" в "Укргазбанку", а кошти за нього, призначені для "Укргазбанку", скерувала на покриття потреб ЗСУ.
Ми вимагаємо, аби КМДА здійснила викуп земельної ділянки № 8 000 000 000:82:033:0013 та нерухомого майна стадіону "Арсенал", розташованих за адресою: місто Київ, Печерський район, вулиця Михайла Грушевського, 36, а компенсаційні кошти, призначені для "Укргазбанку", спрямувала на потреби Збройних Сил України. Міська влада має захистити стадіон, адже спортивна інфраструктура — це життєво важлива складова розвитку здорової та потужної нації, — зазначається у петиції.
Свого часу у розслідуванні видання "Економічна правда" йшлося про те, що землі цього стадіону відвели для зведення на них житлової забудови та нових ТРЦ.
Київська влада збирається виплатити компенсації мешканцям зруйнованого російським дроном будинку по вулиці Жилянській у Києві. Після трагедії, влада міста пропонувала людям тимчасове житло, але ніхто не скористався цією пропозицією.
Як зазначив заступник голови КМДА Вячеслав Непоп, комунальні експерти заявили, що будівлю неможливо відновити. Однак жителі з цим не згодні, і незалежна експертиза підтвердила, що будинок можна реконструювати.
Непоп заявив, що компенсації власникам можуть становити від 3 мільйонів гривень за квартиру площею 32,6 квадратних метра до 8,3 мільйонів за квартиру, площею 103,3 метра.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що консультативна рада Департаменту культурної спадщини КМДА підтримала забудову на місці 130-річної будівлі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.