У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Представник КНР при ООН заявив, що Китай стурбований, та закликав не допустити ядерної катастрофи, коментуючи підрив ГЕС
Постійний представник Китаю при ООН Чжан Цзюнь відреагував на підрив російськими загарбниками Каховської ГЕС, який спричинив непоправні наслідки. Він заявив, що в КНР стурбовані катастрофою, однак він не висунув обвинувачення рф.
Про реакцію Китаю на катастрофу повідомляє італійська газета Il Messaggero. Видання приводить коментар Чжан Цзюня.
"Ми висловлюємо глибоку стурбованість тим, що сталося (йдеться про ГЕС - ред.)", - сказав він, закликаючи сторони конфлікту до стриманості.
Крім того, за даними ЗМІ, постійний представник Китаю при ООН під час виступу на засіданні Ради безпеки, закликав утриматися від дій, які можуть призвести до ескалації, зокрема ядерної катастрофи на Запорізькій АЕС через пошкодження Каховської дамби.
Він заявив, що постійне зниження рівня води у водосховищі, може ускладнити подачу води до атомної станції.
"Китай знову вказує на те, що у разі ядерної катастрофи ніхто не може бути в безпеці", - сказав Чжан Цзюнь.
Нагадаємо, у ніч проти 6 червня російські окупанти підірвали дамбу Каховської ГЕС, що спричинило масштабне затоплення територій у Херсонській області та завдало значної екологічної, економічної та гуманітарної шкоди Україні.
Генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі заявив про свій намір відвідати Запорізьку атомну електростанцію для перевірки стабільності ситуації після вибуху на Каховській гідроелектростанції. Він сподівається, що рівень води в резервуарі, який охолоджує реактори ЗАЕС, не впаде нижче 12,7 метра. Адже такий спад може призвести до неможливості продовження закачки води до реакторів та виведе з ладу аварійні дизельні генератори. Президент України Володимир Зеленський та Рафаель Гроссі обговорили можливі ризики підриву дамби для ЗАЕС.
Наразі, Гроссі заявив, що станція не знаходиться під загрозою, але необхідно докладати зусиль для збереження її безпеки. У компанії "Енергоатом" також говорять, що поки немає причин для хвилювання, хоча вони відзначають швидке зниження рівня води у водосховищі.
Нагадаємо, Інформатор писав, чим загрожує підрив гідроелектростанції. Міністерство аграрної політики та продовольства України вважає, що вже у 2024 році поля на півдні України можуть перетворитися на пустелі. До того ж частина населення може залишитися без питної води.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.