Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Сі Цзіньпін пообіцяв, що Китай не постачатиме Росії зброю
Україна розраховує, що Китай не буде підтримувати Росію зброєю чи іншими технологіями. Про це розповів президент України Володимир Зеленський в інтервʼю для італійських ЗМІ.
"Ми розраховуємо, що Китай не буде постачальником зброї до РФ і не буде зброєю чи іншими технологіями підтримувати Росію", - сказав президент.
Під час зустрічі з китайським лідером Сі Цзіньпінем той повідомив, що його країна стоятиме осторонь процесу і не постачатиме Росії озброєння.
Китай займає нині четверте місце в світі як експортер зброї. Їхні безпілотники, наприклад - одна зі сфер, у якій Росія була б дуже зацікавлена. А в США вважають, що Китай вже “грішив“ у питаннях підтримки Росії. Можливо, країна таємно продає Росії високотехнологічну продукцію, яку можна використовувати у військових цілях. На що у Вашингтоні попередили, що така ескалація матиме "серйозні наслідки".
26 квітня президент України уперше з початку повномасштабного вторгнення РФ провів телефонні переговори з лідером Китаю. У результаті, державні ЗМІ Китаю повідомили, що Сі Цзіньпін сказав Зеленському, що Китай направить в Україну спеціальних представників і проведе переговори з усіма сторонами, які прагнуть миру.
Зазначимо, від початку війни російський імпорт з Китаю зріс на 13% до 76 мільярдів доларів, а експорт до Китаю зріс на 43% до 114 мільярдів доларів. Країни хочуть і далі збільшувати торгівлю.
Нагадаємо, нещодавно Зеленський відвідав Рим. Про що очільник держави говорив із президентом Італії Серджо Маттареллою — читайте тут.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.