Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Сильний паводок у Києві та області вплинув на колір водопровідної води у столиці, але фахівці "Київводоканалу" запевнюють, що якість води не змінилася, її можна вживати без ризику для здоров'я
Рівень води у річці Дніпро продовжує підійматися, спричинюючи підтоплення в багатьох районах Києва та зміну кольору води у кранах киян на жовтуватий, але воду можна безпечно вживати.
Саме таке попередження компанія "Київводоканал" зробила напередодні. Фахівці запевняють, що киянам боятися нічого.
Водоканал повідомляє, що стан якості води в річці Дніпро має великий вплив на технологічні процеси водопідготовки. Цьогоріч погіршення якості води в річці стало результатом сильного весняного паводка.
Компанія зазначає, що завдяки досвіду вивчення сезонних змін якості води у поверхневих джерелах, вони завжди готові адаптувати роботу водопровідних станцій.
Хоча вода, що тече з-під кранів, може мати жовтуватий колір, це не означає, що вона небезпечна для споживання. Цей показник впливає на якість води лише візуально, стверджує "Київводоканал".
Фахівці компанії щодня забирають проби води на кожному етапі водопідготовки та контролюють фізико-хімічні та мікробіологічні показники, щоб гарантувати безпечність питної води в столиці. Наразі якість води відповідає нормам.
На початку квітня внаслідок сезонного підняття рівнів води в межах річок України сталося підтоплення 225 будинків та затоплено понад 10 747 гектарів сільськогосподарських угідь у Волинській, Рівненській та Черкаській областях. Зокрема, рівні води піднялися в річках Дніпро, Десна, Сейм, Прип’ять, Горинь і Західний Буг на території Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Київської, Рівненської, Полтавської, Черкаської та Чернігівської областей. Також у 30 населених пунктах порушено транспортне сполучення, зокрема у Київській та Чернігівській областях.
Державна служба з надзвичайних ситуацій запевняє, що ситуація контролюється. Для надання допомоги постраждалим та розвідки підтоплених територій рятувальники використовують безпілотники.
Додатково, у Чернігівську область скерували п'ять болотоходів "Богун" та десять плавзасобів.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, які мікрорайони столиці можуть постраждати від мавсштабної повені.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.