RU
Головна
Життя
22:00, 4 Серпня
Информатор UA

Интро

Столичний сервіс прокату велосипедів BikeNow заборонив паркування на Троєщині. Причина - крадіжки велосипедів в цьому районі міста, які досягли "загрозливих масштабів". Про це повідомляє Інформатор з посиланням на повідомлення компанії у Facebook. "Шановні клієнти, ми хочемо пояснити ситуацію із забороною паркування велосипедів на Троєщині ... Тенденція крадіжок велосипедів тут набула загрозливого масштабу", - розповіли в компанії. Там зазначили, що незважаючи на факт проживання в цьому районі столиці багатьох відданих клієнтів, все ж довелося обмежити сервіс. Часткові обмеження зон паркування не допомогли, велосипеди продовжували зникати. Це поставило під загрозу існування сервісу як такого. Тому таке рішення назвали болючим та вимушеним. Раніше Інформатор повідомляв, що українці змінили споживчі переваги: в авангарді побутова хімія і велосипеди . Також повідомлялося, у Франції фанатка своїм плакатом спровокувала масову аварію на велогонці . Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

Київський сервіс велопрокату BikeNow заборонив паркування на Троєщині: причина

Читать на русском
Київський сервіс велопрокату BikeNow заборонив паркування на Троєщині: причина

У компанії повідомили, що рішення стало болючим, але необхідним

Столичний сервіс прокату велосипедів BikeNow заборонив паркування на Троєщині. Причина - крадіжки велосипедів в цьому районі міста, які досягли "загрозливих масштабів".

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на повідомлення компанії у Facebook.   

"Шановні клієнти, ми хочемо пояснити ситуацію із забороною паркування велосипедів на Троєщині ... Тенденція крадіжок велосипедів тут набула загрозливого масштабу", - розповіли в компанії.

Там зазначили, що незважаючи на факт проживання в цьому районі столиці багатьох відданих клієнтів, все ж довелося обмежити сервіс.

Часткові обмеження зон паркування не допомогли, велосипеди продовжували зникати.

Це поставило під загрозу існування сервісу як такого. Тому таке  рішення назвали болючим та вимушеним. 

 

Раніше Інформатор повідомляв, що українці змінили споживчі переваги: в авангарді побутова хімія і велосипеди .

Також повідомлялося, у Франції фанатка своїм плакатом спровокувала масову аварію на велогонці .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.