Київпастранс та Київський метрополітен втратили майже 2 млрд грн через ворожі атаки

Через заборону руху громадського транспорту під час повітряної тривоги столиця зазнала збитків на 1,7 мільярдів

Київпастранс та Київський метрополітен втратили  майже 2 млрд грн через ворожі атаки
Під час повітряної тривоги метро працює як бомбосховище/Фото: Коментарі

Через повітряні тривоги транспорт у Києві зупиняється. Це не лише створює незручності пасажирам, а й перевізники втрачають величезні кошти.

Через заборону руху громадського транспорту під час повітряної тривоги столиця зазнала збитків на 1,7 мільярдів гривень, повідомляє громадська ініціатива "Пасажири Києва".

Активісти підрахували, скільки годин довелося стояти громадському транспорту і приблизну суму грошей, яку не заробили Київпастранс та Київський метрополітен за період дії правила. За шість місяців через повітряні тривоги громадський транспорт зупинявся на 195 годин, що призвело до фінансових втрат у розмірі 1,7 млрд грн.

"Пасажири часто не йшли до укриттів, а чекали, поки знімуть тривогу, або пересідали на інші види транспорту (приватні маршрутки та таксі, які ігнорують заборони). Все більше громадян користуються маршрутками та таксі, щоб дістатися до місця призначення. Це негативно вплинуло на доходи комунального підприємства і завдало шкоди транспортній системі міста", - зазначають автори дослідження. 

Київпастранс та Київський метрополітен втратили  майже 2 млрд грн через ворожі атаки 1

Як повідомляв раніше Інформатор, минулого тижня столичним метро скористалися майже 3,9 мільйона пасажирів, із яких 954 тисячі – пільговики. 

За цей час, із 30 січня до 6 лютого, було проведено необхідні планові ремонтні роботи: замінено 5 шпал, 33 бруси та 62,5 метри рейки. На станціях Дружби народів та Шулявській тривають почергові капітальні ремонти ескалаторів.

Інтервали руху поїздів у пікові години становлять 4-5 хвилин, у міжпікові інтервали – 8-10 хвилин. Детальна інформація про графік роботи метрополітену  - за  цим посиланням.

Під час повітряної тривоги рух поїздів наземними ділянками призупиняється, а підземні станції працюють як укриття цілодобово.

Нагадаємо, до 20 лютого на станції метро Золоті ворота продовжено мистецький проєкт «Вишиті болем» на підтримку людей, що пережили сексуальне насильство під час війни. Історії зі збірних образів вишиті на рушниках та перекладені на нетравматичну й доступну всім мову орнаменту.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube