«Київ-Баскет» на виїзді виграв у «Запоріжжя» у третьому матчі півфінальної серії плей-офф

У разі перемоги в наступному матчі, кияни вийдуть до фіналу Суперліги.

БК «Запоріжжя» відіграв 17 очок відставання, але все ж поступився «Київ-Баскету». Кияни повели у півфіналі плей-офф Суперліги з рахунком 2: 1.

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ.

У понеділок, 31 травня, відбувся третій поєдинок півфінальної серії плей-офф між БК «Запоріжжя» і «Київ-Баскетом». Після впевненої перемоги в першому матчі, «Київ-Баскет» поступився у другій домашній зустрічі. За рахунку за перемогами 1: 1 півфінальна серія переїхала до Запоріжжя.

На початку поєдинку проявили себе капітани команд. Капітан «Запоріжжя» Сизов відкрив рахунок у матчі, а капітан «Київ-Баскету» Близнюк в боргу не залишився, приніс своїй команді 5 очок поспіль, і вивів столичний клуб вперед. До середини чверті «Київ-Баскет» відірвався на 7 очок. «Запоріжжя» додало, і на дев'ятій хвилині Сизов дальнім кидком зрівняв рахунок. Однак втрата м'яча в атаці і нереалізовані Сизовим штрафні привели команду господарів до програшу у першій чверті з рахунком 19:23.

Команди грали досить жорстко, заробивши за перші півтори хвилини другої чверті 5 фолів на двох. Не дивно, що на четвертій хвилині «Київ-Баскет» вичерпав ліміт командних фолів і гравці «Запоріжжя» стали виконувати штрафні після кожного наступного порушення з боку суперників. Кияни продовжували утримувати лідерство, але піти в більш-менш серйозний відрив гравцям «Київ-Баскету» вдалося тільки наприкінці чверті. На перерву команди пішли за рахунку 35:47.

Після перерви перевага «Київ-Баскету» в рахунку продовжувала зростати, досягнувши на 5-й хвилині третьої чверті сімнадцяти очок. Однак підганяєме рідними трибунами «Запоріжжя» зробило ривок, скоротивши різницю до шести балів. Ближче до кінця третьої десятихвилинки «Запоріжжя» підібралося до суперника на відстань одного очка, але кияни повернули собі перевагу у 6 пунктів.

На 4-й хвилині після точного дальнього кидка у виконанні Мальчевського відстань між командами становило два очки. Така ж різниця в рахунку була і на екваторі четвертої чверті. У наступній атаці Кеффі і зовсім зрівняв рахунок. Після триочкового кидка все того ж Кеффі на 7-й хвилині, господарі вийшли вперед на одне очко. Однак за хвилину до кінця основного часу гості вели +3. Кеффі взяв гру на себе, але двічі промахнувся, а «Київ-Баскет» таких помилок не пробачив, виграв поєдинок і повів в серії до трьох перемог.

• «Запоріжжя» - «Київ-Баскет» 83:91 (19:23, 16:24, 25:19, 23:25), рахунок в серії - 1: 2.

«Запоріжжя» і «Київ-Баскет» наступний поєдинок проведуть 2 червня. В той же день, у Кам'янському, продовжиться протистояння «Прометея» і «Дніпра». Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про перемогу «Челсі» у фіналі Ліги чемпіонів і «Вільярреалау у фіналі Ліги Європи, про результати матчів чемпіонату світу з хокею з шайбою в елітному дивізіоні, а також про матчі півфінальної серії плей-офф баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписати на канал у Viber можна тут