Ірина Верещук звернулася до мешканців тимчасово окупованих територій

Люди там зараз перебувають у справді складній життєвій ситуації

Ірина Верещук звернулася до мешканців тимчасово окупованих територій

Віце-прем'єр-міністр дала нашим громадянам кілька порад про те, як варто вчинити у цій ситуації.

Ірина Верещук у своєму Telegram-каналі опублікувала пост зі зверненням до людей, які зараз перебувають на тимчасово окупованих територіях. Насамперед вона зазначила, що війна може затягнутися на триваліший час, ніж розраховувалося раніше. У той же час, вона може бути і кривавішою, через дії рашистів. 

Після 24 лютого життя українців докорінно змінилося, і особливо це торкнулося наших громадян, які проживають на тимчасово окупованих територіях. Ірина Верещук зазначила, що зараз їм доводиться ухвалювати складні рішення, які вирішать їхню подальшу долю. 

Віце-прем'єр-міністр вирішила не заглиблюватися в юридичні, політичні та моральні питання, та відповіла на два важливі питання. 

  • Усім, за наявності можливості, варто будь-якими способами переїхати на підконтрольну Україні територію. Незважаючи на те, що це може бути непростим завданням, але інакше в небезпеці можете бути ви та ваші діти.
  • За можливості не варто отримувати російський паспорт. Якщо йдеться про наявність вибору, варто відмовитися від нього. У довгостроковій перспективі він принесе набагато більше проблем. 

Підсумок її звернення досить простий - залишайте тимчасово окуповану територію за першої ж нагоди і не беріть паспорт рашистської федерації, який усім намагаються всунути окупанти.

Нагадаємо, що мешканка Херсону розповіла про втрати у зв'язку з окупацією та життя "наново" за її межами.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити